modeller

Tekerlekli Evleri Keşfedin!

Sizin için ürettiğimiz modeller

Sizin için en iyisini üretmek istiyoruz ve bu yolda emin adımlar ile yürüyoruz. Gorgor.House® ‘un konsept projelerinden birini seçin ve bugün sizde doğada yaşamaya başlayın!

Zaytoz®

Zaytoz® modelimiz 6-7-8 metre uzunluğunda 2.55 cm eninde maksimum 4 metre yüksekliğinde üretilmektedir. Geniş ve ferah salonu ile dikkat çekmekte olan modelimiz en çok satan modellerimizden biridir.

Duck®

Gorgor.House’un ilk modeli olan 2020 yılında üretilmeye başlanan Duck® modeli bir zemin kat ile bir (loft) yarım katıyla 16m2-26m2 arasında değişen ölçüleri 6-7-8 metre uzunluğunda eni 2.55cm ve yüksekliği 4 metredir.

Soul Wood®

Soul Wood® ürünü sınıfının en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Soul Wood® Zaytoz® ve Duck® modeline göre tek katlı olarak üretilmektedir. Ölçüleri uzunluk diğer ürünler ile aynı olup yükseklik 3.50cm’dir.

Nahiye®

Gorgor House’un yeni modeli Nahiye (10×2.55 O2 Römork- Karavan + 10 x 2 metre eninde deck – veranda) ile büyük düşünen aileler için ideal. 2 adet zemin katta odası bulunan 1 asma “loft” katı ile birlikte 4 ila 6 kişilik bir ailenin yaşaması için uygun konsepttir.

Pasha®

iyi bir hikaye için iyi bir başlangıça ihtiyaçınız olacaktır. Büyük aileler için düşünülmüş ekstra konfora sahip mobil ev Pasha ile doğada yaşamaya başlayın.

Go Office®

İşinizi dilediğiniz alana götürmek için artık bir nedeniniz var! Gorgor House markasının yeni ürünü Go Office ile işinizi istediğiniz yere götürebilir doğa ile iç içe bir alanda yaşamınızı sürdürmeye başlayabilirsiniz.