trende

Van Tiny House Fiyatları

Van Tiny House Fiyatları

Van Tiny House Fiyatları

Son zamanlarda Tiny House kelimelerini sıklıkla duymaktayız. Popülerliği gün geçtikçe artan, insanların ilgisini bu kadar çeken Tiny House nedir? Tam olarak Türkçe karşığı olmasa da mikro, minik ev tabirlerini kullanabiliriz. İnsanlar yıllarca kalabalık evlerde, yüzlerce eşyanın arasında yaşadı ama artık bu durum bunaltıcı gelmeye başladı.

Tiny house hareketini, yaşadığı yeri gezerken yanında taşımak isteyenler, daha sade veya az eşyayla yaşamak isteyen kişiler tercih etmekte. Çevre kaynaklı nedenler, seyahat engelini ortadan kaldırmak gibi sebepler de Tiny House için tercih sebebi olabilir. Bu girişim, insanlara yaşam tarzlarını kişiselleştirebilme imkânı da sunmaktadır. Amerika’da başlayan bu girişim günümüzde birçok ülkede popülerliğini artırarak devam etmektedir. Van Tiny House Fiyatları ile ilgili bilgi almak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Van Tiny House Üreticileri

Ülkemizde de Tiny House girişimi oldukça rövanştadır. Farklı şehirlerden birçok talep alan üreticiler, kişiselleştirilmiş birçok Tiny House fırsatını insanlara sunmaktadır. Bu şehirlerden birisi de Van’dır. Van Tiny House üreticileri firma olarak sizler için en uygun fırsatları sunmaktayız.

Tiny House’ların belki de en güzel yanlarından birisi tamamen alıcılarının ihtiyaçlarına yönelik üretilmeleridir. Bizler de müşterilerimizin dile getirdiği ihtiyaçları net bir şekilde belirleyip hizmetimizi tamamen müşterilerimizin arzularına göre sunmaktayız.

Van Tiny House Evler

Van Tiny House evler 0 m2 ile 30 m2 arasında değişen, isteğe bağlı olarak tekerlekli veya sabit inşa edilip kullanılabilen evlerdir. Şekilleri, boyutları farklılık gösterebilir. Tamamen kişiselleştirilmiş oldukları için evlerin boyutları, şekilleri gibi genel özellikleri müşterilerin ihtiyaç ve arzularına göre belirlenmektedir. Her ne kadar Tiny House diye geçse de bu evler aslında her türlü ihtiyacı karşılayabilecek kapasitededir. Yatak odaları, oturma alanları, banyo ve tuvalet, mutfak alanları gibi her evde olması gereken başlıca öğeler bu evlerde de yer almaktadır.

Tiny House olarak düşünüldüğünde önyargıların aksine oldukça şık ve geniş görünümlü tasarımlara sahiplerdir. Görünüş bakımından oldukça sevimli olmalarının yanı sıra çevre dostu ve sürdürülebilir kaynaklar açısından da oldukça önemli bir konuma sahiplerdir. Mikro evler inşasından başlayarak enerji tüketimini azaltmakta, daha az atık sağlamakta ve böylelikle daha az karbon ayak izine sahip olarak doğamız için de faydalıdır.

Van Tiny House Modelleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi Tiny House modelleri, boyutları ve şekilleri tamamen kişiselleştirilebilmektedir. Ailede yaşayacak kişi sayısı, ihtiyaç duyulan alanların neler olduğu, tercih edilen tarzlar açısından müşterilerin ihtiyaç ve arzuları doğrultusunda şekillenebilir ve inşa edilebilir. Van Tiny House’lar da bu bağlamda oldukça başarı işler sunmaktadır. Bu evlerde güneş paneli sistemi, lityum pil enerji depolama, kompost tuvalet gibi özellikler de yer almaktadır. Van Tiny House modelleri evde yaşayacak kişi sayısına, müşterilerimizin isteği doğrultusunda geliştirebileceğimiz metrekaresine kadar değişiklik gösterebilmektedir.

İstek doğrultusunda asma katlara sahip olanlar, akıllı mobilyaları sayesinde daha az yer kaplayarak daha kullanışa sahip olanlar, sık lokayson değiştirme arzusunda olan kişiler için avantajlı imkanlar sunanlar gibi birçok özelliğe sahip olabilirler. Tiny Houseların en güzel özelliği mobil ve kişisel olmalarıdır. Standart ve klasikleşmiş evlerin aksine model bakımından çeşitliğe sahip olmaları nedeniyle de büyük bir tercih sebebidir.

Van Plakalı Tiny House

Van ilimizde yer alan Tiny House’lardan alarak hem mükemmel bir yaşam kalitesine sahip olabilir hem de Van plakalı Tiny House modellerinden birine sahip olabilirsiniz. Yaşamınızı rahatça sürdürebileceğiniz, gerek beyaz eşya gerekse alan yeterliliği açısından mükemmel fırsatlar sunan Tiny House Evlere Van plakası ile de sahip olmanız mümkün.

Van Tekerlekli Tiny House

Van Tekerlekli Tiny House Ev üreticisi olarak son yıllarda özellikle popüler olan bu eşsiz fırsatı sizler için sunmaktayız. Mobil olmasıyla birçok avantajı sunan Tiny House evler ile bir alana bağlı kalmadan evinizi istediğiniz yere götürebilir ve bu konforun tadını çıkarabilirsiniz. Birbirinden güzel, yenilikçi ve minimal bu eşsiz evler sizlere rahatça seyahat edebilme avantajı da sunmaktadır.

Yoğun iş temposundan yorulduğunuzda, ailecek özgürce seyahat etmek istediğinizde, sizlere rahatlığı ve konforu minimal ve sade bir şekilde sunar. Sadece kullanım alanı olarak değil, maddi açıdan da ekonomik bir bütçe sunan Tiny House evler taşınma kolaylığı ile de hayat kalitenizi geliştirmektedir. Yaratıcı ve özgür tasarımları ile istediğiniz her an bir yerden başka bir yere taşınma kolaylığını Tekerlekli Tiny House ile sağlayabilirsiniz.

Van Ahşap Tiny House

Kısıtlı alanda maximum konforu yaşamak isteyenlerin tercih noktası Tiny House Evler, malzeme açısından da çeşitlilik sağlamaktadır. Van Ahşap Tiny House Evler ile hem şık hem de maksimum kapasite ile rahatlığın tadına varabilirsiniz. Dilediğiniz üzere şekillenen Tiny House evler için kullanılan malzemelerden birisi de ahşaptır. Ahşap evler yüzyıllardır kullanılmakta ve herkes tarafından bilinmektedir. Modern ve klasik mimariyi içinde barındıran ahşap evler ve minimal şıklığın yuvası Tiny House birleştiğinde eşsiz bir doku ortaya çıkmaktadır.

Ahşap Tiny House evler ile günün yorgunluğunu atabilir, sıcacık yuva hissine kavuşabilirsiniz. Üretildiği ağaçlar sayesinde canlılık hissini daima içinizde hissedebilirsiniz. Sağlık açısından da oldukça yararlı etkileri bulunan Ahşap Tiny House evler, bilinenin aksine yangın gibi olumsuz durumlara karşı da oldukça dayanıklıdır. Dünyanın önde gelen mimarları tarafından da oldukça tercih edilen ahşap, yaşam standartlarınızı yükseltecek Tiny House evler ile size huzurun kapısını aralamaktadır.

Van Tiny House Karavan

Fosil yakıtı sıfıra indiren, maksimum rahatlık imkânı sağlayan Tiny House ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde yaşamanız mümkün. Minimal yaşam tarzı olarak da adlandırabileceğimiz Tiny House ile günlük yaşam standartlarınızı düşürmeden her türlü konfora sahip olabilirsiniz. İçeriğinde kullanılan malzeme ve mobilyalar ile hayatınızdan ve rahatlığınızdan ödün vermeden yaşamanız mümkün, Taşınabilir, mobil olma özelliği ile sizlere oldukça rahatlık sağlayan Tiny House evler, karavan olma özelliği de göstermektedir.

Özgürce seyahat etme imkânını bulabileceğiniz Tiny House evler, hayatın ve evlerin kalabalığından yorulmuş kişiler için en doğru tercih olacaktır. İstediği zaman istediği şekilde seyahat etme özgürlüğünü elinde tutmak isteyenler, ailesi ile haftasonu seyahati, hayatını tamamen yollarda geçirmek isteyenler ya da minimalize etmek isteyenler için Van Tiny House Karavan en doğru tercih olacaktır.

Van Tiny House Taşınabilir Ev

Hayatını küçük evlerde kocaman bir şekilde yaşamak isteyenler için doğru adres olan Tiny House evlerin en güzel ve tercih edilme sebebi taşınabilir olmasıdır. Hayatını tek bir noktada sınırlandırmak istemeyenler, özgürlüğünü Tiny House evler ile yansıtabilme olanağına sahiptir. Van Tiny House taşınabilir ev ile bu imkâna sizler de sahip olabilirsiniz. Tamamen size ve ihtiyaçlarınıza özgü inşa edilmiş, konfor ve şıklığından ödün vermeyen, günlük ihtiyaçlarınız için her türlü imkân sunan, taşınabilir olma özelliği ile her zaman seyahat etme özgürlüğünü elinizde bulundurabileceğiniz

Tiny House Evlere ulaşmanız oldukça kolay. İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi belirledikten sona Van Tiny House evler sizin için en doğru adres olacaktır. Mikro alanlara makro mutluluk ve özgürlük sığdırmak isteyen herkes bu eşsiz imkândan yararlanabilir. Sebebiniz ne olursa olsun en avantajlı çözümü Van Tiny House Evler ile bulabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.