trende

Tiny House Veranda

Tiny House Veranda

Tiny House Veranda

Minik evlerin vazgeçilmez parçası olan verandalar gerçekten çok iyi bir kombinasyon sağlamaktadır. Minik ev kullanıcılarının %95’i hayat verandada daha rahat ve şık geçtiğini belirtmektedirler. Ancak bilmelisiniz ki veranda da geçen hayatın hüsrana uğramaması için elbette kullanılan malzemenin önemi çok yüksektir.

Bir çok kişi ne yazık ki ucuz olsun benim olsun mantığı ile yola çıkmaktadır. Ancak yola çıktığı projede ne yazık ki yarım kalan bazı eksikler ile sonradan karşılaşmaktadır. Ancak bu karşılaşmış olduğu sorunlar hiç şüphesiz geri dönüşü ne yazık ki biraz masraflı ve aman alan yolculuk olmaktadır.

Tiny House Veranda Ölçüleri Nasıl Olmalı?

Burada bir sınırlama olmaksızın dileyen istediği gibi verandanın genişlik ve uzunluk ölçüleri ile beraber veranda yaptırabilir ve hatta çatı kısmı için yani sundurma bile ayrıca şık bir görünüm ve dış mekanda geçirilecek zamanı da göz önüne alırsak muhteşem bir çalışma olacağını söyleyebilir. Veranda ölçüleri genelde ürünün uzunluğu ile eşlesen bir çözüm olduğunu söylemek isteriz. Örneğin; 8 metre uzunluğunda bir tiny house satın aldıysanız önüne yapacağınız verandanın boyutu 8 metre olmalıdır. Genişlik: 3 metre idealdir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.