trende

Tiny House Özellikleri

Tiny House Özellikleri

Tiny House Özellikleri

Amerika’da başlayan ve son zamanlarda ülkemizde de oldukça yaygınlaşan tiny house akımı ile birçok kişi yaşamını küçültme yoluna gidiyor. Bu durum elbette pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. Tiny house özellikleri itibari ile daha çok minimal bir hayat isteyen ve doğa ile iç içe olmaktan yana olan kişilerin tercihi oluyor.

Şehrin keşmekeşinden uzak, sessiz sakin ve ufacık bir hayat hayal edenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çok. Bu noktada son zamanlarda revajda olan tiny house ile daha basit bir hayatı benimsemeniz mümkün hale geliyor.

Tiny House Ne Demektir? Özellikleri Nelerdir?

Tiny house adından da anlaşılacağı gibi ufak bir ev anlamına geliyor. Genişliği 10 ila 30 metrekare arasında değişen bu küçük evler her yere sığabildiği için kullanışlı bir yaşam alanı. Tiny hosue, rutubet ve neme karşı dayanıklı ve bir yerden bir yere taşınabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca sabit olarak belirli bir arsa içerisinde konumlanabilen modelleri de yok değildir.

Kaliteli ahşaptan imal edilen  tiny house modelleri kötü hava durumuna ve yağışlara karşı son derece dayanıklıdır. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı da yüksek koruma sağlayan tiny house özellikleri ile her anlamda siz rahat bir yaşam için özel olarak tasarlanır.

Tiny House Tercihi İle Gelen Avantajlar

Hayat pahalılığı, şehir stresi, trafik gibi pek çok nedenden dolayı çoğu insan daha fazla doğa ile iç içe zaman geçirmenin yollarını aramaya koyuluyor. Tiny house özellikleri açısından içinde devamlı olarak yaşama fikrinden ötürü maddi olarak kişilerin büyük oranda rahatlaması anlamına geliyor. Faturalar azalıyor, daha az eşya almak durumunda olunuyor.

Bunun yanında bir de oksijenin daha fazla olduğu ve yeşilin her rengi ile iç içe olacağınız mekanlar devreye girince tiny house yaşamı albenisi yüksek bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Sürekli olarak ufak evde yaşamak isteyenler bir hayli artmaya başladı. Firmamız tiny house konusunda en kaliteli ve çürümez ahşap malzemelerden üretim yapıyor. İstenilen ebatta ve tarzda tiny house imalatı yapan firmamız çağın gereksinimlerine cevap vermek için her detayı önemsiyor.

Tiny Houselarda Tüm Olanak Bir Arada

Tiny house özellikleri bakımından bir evde olması gereken her şeyi sizlere eksiksiz sunar. Yatak, kanepe, masa, sandalye, beyaz eşya, tuvalet, duş, depolama alanları gibi ihtiyacınız olan tüm mobilya ve detaylar bu ufak evlerde mevcuttur.

Tiny house özellikleri itibari ile git gide popülerliğini arttıran ve konfor kaynağı olan bir yaşam alanı sunar. Ayrıca, terası ya da verandası olan modellerde de dışarıda doyasıya vakit geçirmek mümkündür. Tiny house yaşamını seçenlerden olacaksanız temizliğe harcayacağınız zaman da oldukça azalacak. Taşınabilir bir tiny house seçimi yapmanızla tek bir yere bağımlı olmaksızın, farklı yerler keşfetme ve yaşama imkanınız da bulunacaktır.

Tiny House İmalatında Kalitenin Adresi 

Son yıllarda trend haline gelen ve birçok kişinin de tercihi olan tiny house yaşam alanlarını usta şekilde üretip siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Gerek iç gerek dış dekorasyonunda olsun sizlerin zevkine hitap edecek şekilde tasarım yapıyoruz. Tiny house özellikleri arasında sizlere tamamen dayalı döşeli şekilde teslimat söz konusu olduğundan siz hiç yorulmadan evinize yerleşebiliyorsunuz.

Tek yapmanız gereken taleplerinizi bize eksiksizce bildirmek oluyor. Hızlı bir şekilde ufak evinizin imalatına başlayan firmamız kısa sürede sizlere anahtar teslim yapıyor. Gerek sadece tatil günlerinizde gerekse sürekli olarak tiny house yaşamının keyfine varmak isterseniz firmamızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.