Tiny House Likya 

Tüm dünyada ufak evlere olan talebin artması ülkemizde de bu trendin git gide yayılmasına sebep oldu. Birçok kişi için maliyeti az ve daha konforlu bir yaşam alanı sunan ufak evler herkesin tarzına uygun üretilebiliyor. Normal bir evde ne olması gerekiyorsa tiny house yaşam alanları da sizlere aynı imkanları sunabiliyor. Bu konuda inanılmaz performans sergileyen ufak evlere ihtiyacınız olan her detay sığdırılabiliyor.

Ayrıca genellikle doğa ile iç içe bir hayat tercih etme noktasında kararlıysanız burada da sizlere hayal ettiğiniz yaşantıyı sunuyor. Tiny house Likya  talep ettiğiniz ebata göre ve tarza uygun olacak şekilde ufak evler inşa ediyor. Bu alanda sergilediği profesyonellikten dolayı birçok müşterinin hayalini kurduğu tiny hosue ile tanışmasına vesile oluyor.

Tiny Houselar İle Fonksiyonel Yaşam Alanları

Tiny hosue sadece belirli zamanlarınızı geçirebileceğiniz ve tatil amaçlı kullanabileceğiniz bir ev olmanın yanında aynı zamanda sürekli olarak da yaşayabileceğiniz bir yapıdır. Büyüklüğü yaklaşık en fazla 30 metrekare olur ve müşterilerin talebine göre değişiklik gösterebilir. Tiny house Likya sizlere arzu ettiğiniz genişlikte ve özellikte bir ufak ev imalatı yapmaya hazırdır.

İçerisinde beyaz eşya, kanepe, yatak, mutfak, tuvalet, banyo yani olması gereken her şey yer alır. Konforunuz adına tüm detayların eksiksizce düşünüldüğü tiny house yaşam alanları ile doğa ile iç içe keyifli bakit geçirmeniz söz konusudur. Basit, sade, şık ve rahat olan ufak evlerin teraslı ve verandalı modelleri mevcuttur. Ayrıca bir yerden başka bir yere taşınabilen tekerlekli olan tiny house üretimi de yapılır.

Tiny House Satın Almanın Getirileri

Tiny house satın almak sizlere pek çok manada fayda sağlayacaktır. Öncelikle yaşam alanınız bir hayli küçüleceği için evinizde harcayacağınız temizlik mesaisi epey düşecektir. Pratik şekilde temizlenebilen ve günün büyük bir çoğunluğunun size kaldığı bir yaşantıya nasıl hayır diyebilirsiniz ki?  Pencere kenarında kitabınızı okumak ya da film izlemek, doğayı seyretmek sizlere sunacağı en güzel avantajlardandır.

Ayrıca tiny house satın aldığınızda, eğer sürekli olarak burada yaşayacağım derseniz maddi açıdan büyük bir rahatlık yaşamanız söz konusu olacaktır. Çünkü bu ufak evler kendi enerjisini üreteceği için sizlere kabarık faturalar gelmez. Zaten faturalı bile olmuş olsa alan küçük olacağından harcanan enerji de büyük oranda düşecektir. Tiny house likya sizlere az maliyet ile yaşamanızı sağlayacak bir ufak ev inşa edebilir. Ayrıca taşınabilir bir ufak ev sahibi iseniz bu durumda birçok yer gezme ve gittiğiniz yerlerde de otel masraflarından kurtulma gibi bir şansınız olur.

Tiny House En Çok Kimler Tarafından Tercih Edilir?

Şatafatlı bir hayattan ziyade keyifli ve bol gezmeli hayat tercih edenler ve doğaseverler tiny house Likya tarafından tasarlanan ufak evlere sahip olmak isteyebilirler. Emekli olan kişiler daha sakin ve doğayla iç içe bir yaşamı benimseyerek hayatlarının geri kalanını bir tiny hosue satın alarak geçirmek isteyebilirler. Evden çalışan kişiler de ufak evleri tercih ederek hayatlarını idame ettirme noktasında rahatlık yaşayabilirler. Böyle imkanı olmayanlar ise hafta sonları ya da tatillerde her fırsat bulduklarında ufak evlerinde vakit geçirebilirler.

Tiny house Likya sizlere küçük ama bir o kadar da sevimli ve konforlu olan ufak ev inşa etme konusunda hizmet sunar. Kaliteli ahşap malzemelerle üretmiş olduğumuz ufak evlerimiz suya ve kötü hava şartlarına çok dayanıklı olacak şekilde üretilir. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Comments are closed.

“Büyük özgürlüğe sahip küçük evler”

O2 Karavan belgeli Tiny House

Sizin için bugün iyi bir başlangıç yapabileceğinizi düşündüğümüz modellerimizden birine sahip olabilirsiniz. Kişisel taleplerinize göre iç tasarımını gerçekleştirerek doğadaki yerinizi almanıza yardımcı olabiliriz.

Son Yorumlar