trende

Tiny House 2+1 Fiyatları

Tiny House 2+1 Fiyatları

Tiny House 2+1 Fiyatları

Minimalist yaşamı seçen kişilerin tercihi çoğunlukla 2+1 tiny house modelleridir. Geniş aileler için üretilmekte olan bir tiny house 2+1 modelleri 20m² ila 32m² arasında alana sahip bir 2+1 tiny house fiyatı 480.000 TL 800.000 TL arasında değişmektedir. Bu modeller veranda ve teras aklanına sahip ürünlerde olabilir.

2+1 Tiny House Modelleri

Aslında tek bir modele bağlı olarak çalışma yapmıyoruz. Müşterilerimizin kendi yaşamını sürdürecekleri bir minik ev projesini birlikte geliştiriyoruz. Bir ömür içerisinde yaşayacakları evin mimarisini ve elbette iç tasarımını evi kullanacak olan bireyler belirliyor bizler Gorgor olarak bu süreçte sadece üretimini ve hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

2+1 Tiny House Nedir?

Aslında diğer modellerimiz ile aynıdır bazı üreticiler satışı artırmak adına 2+1 olarak adlandırmaktadır. Ancak hiç bir ürün 2+1 değildir veya 1+1 değildir. 2+1’de üst katta iki adet 5m² ile 10m2 arasında değişen loft asma katlar yer almaktadır. Üst katları eklediğimizde 1+1 veya 2+1 tekerlekli ev modeli olarak satılmaktadır. Genel yapısı ile tüm tiny house modelleri aynıdır. Alt katta tuvalet/WC/Banyo ve mutfak yer alırken, banyo üzerinde kompakt bir yatak alanına sahiptir.

Hayat Verandada Geçiyor

Evet yanlış duymadınız minik evlerimizde yaşamaya başlayan kişilerin %95’i verandayı kullanarak hayatlarını sürdürmekteler ve istenilen boyutlarda tiny house evlerden bağımsız olarak veranda ve sundurma altında geçirmekteler yaşamlarını. Bazı aileler verandayı kış bahçesi olarak kullanmakla birlikte misafirlerini ağırlarken dış mekanın ve barbekünün keyfini sürmekteler.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.