trende

Prefabrik Havuz

Prefabrik Havuz

Prefabrik Havuz Fiyatları

Ölçülere ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösteren prefabrik havuz fiyatı 75.000 TL ile 130.000 TL arasında havuzun uzunluğuna ve genişliğine göre değişmektedir. En iyi prefabrik havuz fiyatlarını hesaplayabilmek için ihtiyacına uygun olan havuz boyutunu belirlemeniz önem arz etmektedir.

Prefabrik Havuz 

Günümüzde bir çok alanda kullanımı gerçekleştirilen yapı elemanlarından biri haline gelen hızlı kurulumu ve maliyeti düşük olması sebebi ile en çok tercih edilen prefabrik havuz ürünleri evinizin bahçesi için vazgeçilmez parçasıdır.

Son güncelleme:  6 Ekim 2022 

Prefabrik Havuz Fiyat Listesi

En↓ Uzunluk Havuz Yüksekliği (Derinlik) Fiyat (+KDV Hariçtir.)
3 metre 5 metre 1.50 75.000,00 TL
3 metre 7 metre 1.50 85.000,00 TL
4 metre 6 metre 1.50 85.000,00 TL
4 metre 8 metre 1.50 100.000,00 TL
5 metre 10 metre 1.50 130.000,00 TL
  • * Havuzun elektrik motor mekanik lambaları fiyata dahildir.
  • * Anahtar teslim çalışır vaziyette teslim ediyoruz.
  • * Havuz liner 10 yıl sızdırmazlık garantisi ve mekanik 2 yıl garantilidir.
  • * Harfiyat ve zemin gro beton müşteriye aittir.
  • * Türkiye geneli nakliye ücreti + 15.000 TL ilave edilecektir.
  • * Fiyatlara KDV hariçtir.

Prefabrik Havuz Modelleri

Gorgor Pool olarak Türkiye’nin her yerine hazır havuz ve prefabrik havuz konusunda hizmet vermektedir. Gorgor Pool ayrıca üretimini gerçekleştirdiği Prefabrik Havuz Modelleri’ni Yurtdışına ihraç etmektedir. İstenilen uzunluk ve genişlikte özel ölçü prefabrik havuz modeli üretimini gerçekleştirmektedir.

Prefabrik Havuz Nerelerde Kullanılır?

Öncelikle otel işletmeciliği yapılan mekanların vazgeçilmez bir ürünü olan  prefabrik hazır havuz sistemlerini kişisel ihtiyaç sahipleri de kullanmaktadır. Evinin bahçesine prefabrik hazır havuz modelleri veya ürünleri koymak yazın keyfini tatile çıkmadan önce kendine özel bahçecinde geçirmek isteyen kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Prefabrik Havuz Uygulaması

Bu ürünlerin kullanımı olduğu gibi uygulaması da oldukça kolaydır ancak bir profesyonelden destek almanız önerilir. Bahçenizde veya istediğiniz bir alana kurulumu toprak altına veya toprak üstüne kurulumu gerçekleştirilir. Dilerseniz beton zemin üzerine veya evinizin verandasına kurulumu yapabilir / yaptırabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.