trende

Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik ev fiyatları

Prefabrik Ev Fiyatları tek katlı veya iki katlı ve metrekareye göre değişkenlik gösterdiğini unutmayın. Bir prefabrik evin maliyetini etkileyen en büyük unsurlardan birisi temel dahil anahtar teslim, kaba kurulum prefabrik ev yapımı, yada anahtar teslim prefabrik ev yapımı gibi teknik özelliklerin belirlenmesi sonrasında bir katlı veya 2 katlı yada dubleks prefabrik yapı fiyatı belli olabilir. Sırasıyla fiyatları etkileyen prefabrik yapı maliyetleri konusunda ilave gerekli duyulan hizmetleri alt satırda sizler için açıklamaya çalışacağız.

Ayrıca en çok satışını gerçekleştirdiğimiz; Tek katlı prefabrik evler; 53m² ‘den başlayıp 129m² ‘ye kadar Prefabrik Ev Planları ölçülerinde üretilmektedir. Tek katlı prefabrik yapı maliyetin; evin dış ve iç kaplamasına göre ilave kullanılacak malzeme durumuna göre bir adet, tek katlı prefabrik ev fiyatı: 254.400,00 TL ile 709.500,00 TL arasında değişmektedir.

Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatı | Son güncelleme: 17 Kasım 2022
BETON ÜSTÜ ANAHTAR TESLİM – 4.800 tl TEMEL DAHİL ANAHTAR TESLİM 5.500 tl
53 m² 254.400,00 TL 291.500,00 TL
62 m² 297.600,00 TL 341.000,00 TL
68 m² 326.400,00 TL 374.000,00 TL
75 m² 360.000,00 TL 412.000,00 TL
78 m² 374.400,00 TL 429.000,00 TL
82 m² 393.600,00 TL 451.000,00 TL
91 m² 436.800,00 TL 500.500,00 TL
95 m² 456.000,00 TL 522.500,00 TL
98 m² 470.000,00 TL 539.000,00 TL
114 m² 547.200,00 TL 627.000,00 TL
121 m² 580.800,00 TL 665.500,00 TL
123 m² 590.400,00 TL 676.500,00 TL
129 m² 619.200,00 TL 709.500,00 TL

GORGOR HOUSE KARAVAN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
SORUMLULUĞUNDAKİ İŞLER 

*** Prefabrik binanın istenilen proje doğrultusunda montajının yapılması

*** Dış ve iç cephe duvar kalınlığı 10 cm

*** Asma tavan alçıpandan yapımı

*** Tavan arası 10 cm izocam serimi

*** Pencerelerin takılması

*** İç kapılar amerikan panel kapı-dış kapı çelik kapı takılması

*** Elektrik tesisatının yapımı

*** Su tesisatının yapımı

*** İç ve dış boya yapımı yapımı

*** Şap,laminat,kalebodur,fayans işlemlerinin yapımı

*** Mutfak dolabı alt ve üst dolap 2 metre tezgah ve tezgah arası fayans yapımı

ALICININ SORUMLULUĞUNDAKİ İŞLER

*** Resmi işlemler

*** Sakarya İl sınırı dışında Nakliye,yemek ve Konaklama

TEMEL ÜSTÜ ANAHTAR TESLİM PROJELERDE; MÜŞTERİYE AİT OLANLAR.

*** Beton ve şap + parke + banyo fayans

 

 

 

Prefabrik Ev Modelleri

 

 

 

 

Temel üstü prefabrik ev yapımı 

Prefabrik yapılarda üretime başlamadan önce müşterinin bilmesi gereken prefabrik evin yapımına başlamadan nasıl bir hizmet alması gerektiğidir. Müşteri prefabrik ev üretimi yaptırırken anlaşma aşamasında sırasıyla Temel Üstü Prefabrkik Ev Yapımı yada temel dahil anahtar teslim prefabrik ev üretimi gibi aşamalardan alacağı hizmetlerden sadece bir veya bir kaçıdır.

Temel üstü prefabrik ev fiyatı

Prefabrik ev temeli nasıl olmalıdır?

Prefabrik yapı temelleri standart olarak yapılması gereken minimum yükseklik 50cm’dir. Elbette bu ölçü bazı bölgeler veya arazinin eğili yada düz alana sahip olmasına bağlı değişebilir. Türkiye’deki yapılan %90 prefabrik yapı temeli elli cantim yüksekliğinde olmalı eğer istenilirse bu yükseklik çıkabilir ancak maliyeti ayrıca artıracağından çoğu müşterimiz 50cm olan beton yüksekliğinden daha fazla yükseltilmesini istemez.

Prefabrik ev zemin betonu nasıl yapılır?

Eğer müşteri aksini talep etmediği sürece hazır beton atılmaktadır. Hazır betonun sınıflarına göre ve prefabrik ev temeli için en uygun şekilde yapılması yapının ömrünü ve zemine baskı yapıldığında toprağa batmaması için tedbirlerin ve gerekli statik hesapların yapılara betonun dökülmesi önem arz etmektedir.

Prefabrik ev beton atma aşaması

Adım Adım beton atılırken yapılması gerekenler ; 

 1. Zemin düzeltilmesi ve sıkıştırması yapılmalı.
 2. Binanın taşıyıcı direklerin veya kolonların olduğu yerleri belirleyip buna göre kalıp çakılması gerekir.
 3. Kirişlerin bağlantıları
 4. Kolon boşluklarının taş ve benzeri sert cisimler ile doldurulması.
 5. Köşelerden membran ile bohçalama yapılması. (su izolasyonu için önemlidir.)
 6. Isı izolasyonu için betondan sonra eps (yoğunlaştırılmış 20 dns yoğunluklu strafor) uygulaması yapılması. (tavsiye edilir.)
 7. Sonrasında şap uygulaması yapılması ve köşelere balık sırtı şap yapılması gerekmektedir.

Prefabrike ev fiyatları

Prefabrike Ev Fiyatları veya Prefabrik Ev Fiyatı hakkında ortalama fiyat vermemiz gerekirse; Prefabrik Ev Fiyatları; evin mimarisinde iç-dış kaplaması ve zemin döşemelerinde kullanılan malzemesine bağlı m²’si 3.500 ₺ ‘den başlayıp 20.000 ₺’ye kadar çıkmaktadır. Bir Prefabrike Ev maliyeti hesaplama yaparken; Çatı kaplamasında kullanılacak olan malzemenin cinsi ne olmalı? Veya dış cephe kaplama nasıl yapılmalı? Yada zemin kaplamasında ahşap mı, laminat parkemi kullanılmalı gibi sorularınızın cevabını öncesinde bilmeniz gereklidir. 75m² Prefabrik ev fiyatı 246.250 TL ile 407.500 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlara temel üstü veya anahtar teslim prefabrik ev dahildir. Ancak bu fiyatlara bazı hizmetler dahil olmayabilir.

 

Gorgor prefabrik’in hizmet verdiği iller

Prefabrik ev nedir?

Parçalar ve paneller halinde ön üretimi gerçekleştirilen fabrika ortamında imal edilen ve yerinde kurulumu yapılan yapı modeline prefabrik ev nedir. Prefabrik yapıların üretimi ve yerinde kurulumu oldukça kısa ve çok hızlıdır. Fabrikamızdan gönderilen malzemeler ile montajı yapılan kurulum yerinde farlı inşaat malzemelerine gerek duymayan ve her iklimde kurulumu gerçekleştirilebilen prefabrik yapı tipidir. Prefabrik yapılar güvenli konut modeli olup depreme karşı betonarme evlere göre çok daha dayanıklı evlerdir. Yüksek yalıtıma ve ernerji tasarrufuyla bütçenize ek maliyet bindirmez aksine bütçenize dosttur. Prefabrik ev maliyetleri sözleşme başında fiyatların netleştiğinde ilave maliyet ile karşılaşmazsınız.

Prefabrik ev nedir

Duvarlardan çatıya ve kapıdan pencere doğramalara tüm malzemeleri fabrikamızda üretilmektedir. Montaj ekiplerince sahada kurulumu gerçekleştirilmek üzere üretimi yapılan bu modül evler kurulum sahasındaki tüm ihtiyaç duyulan malzemeleri tabrika ortamında üretip kuruluma hazır hale getirilir. Prefabrik evler tek kaltı veya iki katlı olarak ve metrajına yada boyutuna modeline göre üretilir. Prefabrik ev kurulum alanında dışa bağlılığı ortadan kaldırarak gerek duyulan usta ihtiyaçını hazır ev olarak üretilen bu prefabrik evler sayesinde maliyetinide en aza indirir. Prefabrik ev modelleri üretimi ve kurulumu oldukça kolay ve hızlı olan modern, yenilikçi konutlardır. Klasik betonarme ürünler veya evler inşaat sahasında üretildiğinden sürekli bir malzeme ihtiyacı duyar ve bu maliyeti oldukça yüksek seviyelere çıkarır. Prefabrik yapılar ise fabrika ortamında üretilir ve inşaat alanında ilave malzeme ihtiyacı duymaz, tüm ihtiyaç duyulan yapı elemanları ve malzemeleri öncesinde fabrikada üretildiğinden maliyeti minimuma indirir. Ayrıca betonarme evler elektrikçi, su tesisatı, alçı ustası, çatıcı, mantolama gibi bir çok usta ve ekibi bir araya getirmek gerek zaman gerek maliyet olarak oldukça yüksektir. Ancak Prefabrik ev tüm bu sorunları arkada bırakır ve ihtiyaç duyulan tüm işlemleri fabrikada üretim aşamasında kendi ekibi ve elemanları ile yaptığından maliyeti de düşük olur. Fabrikada müşterinin onayı sonrasında üretime alınan prefabrike evler bir kaç gün sonra montaj yapılabilecek aşamaya gelir ve hızlı kurulum ile prefabrik evlerinizin kurulumu gerçekleştirirlir. Size bu işin keyfini sürmek kalır.

Prefabrik evler neden çok ilgi görüyor?

Prefabrik Evler yapısı ve montajı itibariyle kurulumu çok hızlı ve kolay olan bir ev modelidir. Betonarme evlere göre kurulumu 2-3 haftada gerçekleştirilir ve kurulumu gerçekleşek alana ilave usta gerekmeksizin fabrikada üretimi yapılan ve istenilen boylara göre ve özelliklere göre üretilebilen modern evlerdir. Prefabrik evlerin tercih edilme sebeplerinden biri betonarme evlere göre daha hafif ve daha uygun olmasıdır.

Prefabrik ev satın almanın avantajları nelerdir?

Prefabrik ev satın almanın en büyük avantajı hızlı kurulum ve uygun olmasıdır. Kaliteli malzemelerden oluşan prefabrik evlerin avantajı yaz kış yaşanılabilir olmasıdır. İzolasyonlu malzemeler ile üretimi endüstriyel ortamda gerçekleştirilen, kurulum yerinde ilave su tesisatcısı, elektrikçi, parkeci, fayanscı gibi ek usta maliyetleri gerektirmeden hızlıca kurulumu yapıldığında ve prefabrik ev maliyetini düşürdüğünden dolayı tercih edilmektedir ve betonarme eve göre kat kat avantajlıdır.

Prefabrik evlerin fiyatları neden çok cazip?

Prefabrik ev üretimi ve montaj esnasında; diğer ev türlerinde ihtiyac duyan fayans, parke, elektrik, su tesisatı ve diğer çatıcı gibi ek maliyetleri olmadığından en çok tercih edilen prefabrik ev türleri olup fiyat olarak en cazip evlerdir.

Anahtar teslim prefabrik evler

Aslında anahtar teslim prefabrik evlerin bir kaç teslim aşaması mevcuttur. Birincisi kaba kurulum, ikincisi temel üstü kurulum, üçüncüsü ise beton dahil anahtar teslim kurulumu. Aşamalarına göre anahtar teslim fiyatlarıda ayrıca değişiklik göstermektedir. Buna ilave kurulumu yapılacak prefabrik yapının dış ve iç gövdesinde kullanılacak malzeme türlerine göre fiyatlar çıkabilimekle birlikte düşebilmektedir.

Herşey dahil prefabrik ev fiyatları

Herşey dahil; bazı müşterilerimizce yanlış anlaşılmaktadır. Herşey dahil prefabrik yapı fiyatına dahil olanlar genellikle şu aşamalardır. Prefabrik yapının üretimi, zemin betonun yada su basmanı olarak adlandırdığımız tevsiyenin yapılması, prefabrik binanın beton üstüne kurulumu, temelden çatıya kadar olan tüm kaba ve ince işçilik buna doğramalar, kapı pencere ve parke, fayans, lavabo vitrifiye, lamba ve düğmeler. Kısaca bir ev satın aldınız yada kiraladığınızda nasıl oluyorsa bir ev aynı şekilde teslim edilir. Size sadece kişisel eşyalarınız ve koltuk, yatak dolaplar gibi taşınabilir eşyaların alınması kalır ve tabi keyfini sürmek.

Modern prefabrik evler

Modern prefabrik yapıların oldukça fazla opsiyonu bulunmaktadır. Bir çok müşterimiz genelde pinterest gibi resim galeri sosyal ağlardan elde ettikleri veya beğendikleri modern prefabrik yapıları talep etmektedirler. Ancak modern prefabrik yada çelik yapılarda olan bazı ilave hizmetler ek ücretler ile karşılaşmanızada neden olabilmektedir. Örneğin; prefabrik havuz, şömine, barbekü, kış bahçesi, alt edevat odası bahçeniz için diğer ağaçlandırma ve alt yapı çalışmaları gibi farklı seçenekler olabilmektedir.

Modern prefabrikev fiyatları

Modern prefabrik ev fiyatı hemen verilebilecek bir ücret olmadığından müşterinin talepleri, istek ve beklentileri incelenir ve bu doğrultuda kullanılacak malzemelerin tam olarak bir listesi oluşturulur ve en iyi fiyat verilir.

2+1 Prefabrik Ev

En çok satışını gerçekleştirdiğimiz orta ölçekli aileler için 3 yada 4 kişilik bir ev hanesi için uygun olan ev tipleridir bu 2+1 pefabrik yapılar tek katlı veya talep edilmesi halinde iki katlı 2+1 prefabrik ev yapılabilmektedir.

Prefabrik evler hakkında sık sorulan sorular

 • Prefabrik evleri görerek inceleyebileceğimiz yer var mıdır?
  • Prefabrik ev ürünlerimizi Sakarya hendek ilçesinde bulunan showroom alanımızda görebilirsiniz. Tek katlı ve iki katlı prefabrik ev modellerimizi gezebilir ihtiyaçlarınıza göre özel çözüm talebinde bulunabilir kurulumunu gerçekleştirdiğimiz evlerimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
 • Ödemede ne tür kolaylıklar sağlıyorsunuz? Kredi kartına taksit uygulamanız bulunuyor mu?
 • Prefabrik evi kurulum sonrası sökerek başka yerlerde de kullanabilir miyim?
 • Prefabrik ev depreme karşı güvenli mi, ne kadar dayanıklı?
 • Prefabrik evlerin kurulum ve teslim süresi ne kadardır?
 • Prefabrik ev modelinde kendi isteğimize göre tasarım ve planda üretim yatırabilir miyim?
 • İki katlı betonarme evim var. Onun üzerine yeni prefabrik ev yaptırabilir miyim?
 • Prefabrik evler kaç kata kadar yapılabiliyor?
 • Prefabrik evlerin ömrü ne kadardır?
 • Prefabrik evlerde iklimlendirme enerji maliyeti nasıldır? Sesi geçirir mi?
 • Prefabrik ev yaptırabilmem için ruhsat almama gerek var mı?
 • Prefabrik evleri Türkiye’nin hangi illerine kuruyorsunuz?
 • Prefabrik evlerde müşterinin yükümlülüğündeki uygulamalar nelerdir?
 • Prefabrik ev fiyatlarına neler dahil?
 • Prefabrik evlerin sevkiyatı için hangi araçlar kullanılabilmektedir?
 • Prefabrik evlerin kataloğunu adresime iletebilir misiniz?
 • Prefabrik evimi tekrar kendim boyayabilir miyim?
 • Prefabrik evler 4 mevsim kullanılabilir mi?
 • İmarlı arsaya prefabrik ev nasıl yapılır?
 • Prefabrik ev neyden yapılır?
 • Prefabrik ev malzemeleri nereden alınır?
 • Prefabrik evlerde mantolama nasıl yapılır?
 • Prefabrik evlerin elektrik tesisatı nasıl yapılır?
 • Prefabrik ev temeli nasıl atılır?
 • 2 artı 1 prefabrik ev kaç para
 • 3 artı 1 prefabrik ev kaç para
 • Prefabrik ev soğuk olur mu

Günümüzde pek çok insan prefabrik ev istese de bu hayale ne yazık ki çok az insan sahip olabilmektedir. Gerek hayalini kurduğu evi koyabilecek arazisi olmaması, gerekse var olan arazisinin üzerine üçgen prefabrik ev yaptırmak için yeterli ödeneğinin olmamasıdır. Günümüz şartları ne yazık ki, Prefabrik Ev Yapımı‘na müsait bir yer ve zaman + maddiyat olmadığından bir çoğumuzun hayalleri ister istemez rafa kaldırmak zorunda kaldığımız hayali yaşamak durumunda buluyoruz kendimizi

 

Kısaca ürüne sahip olamıyorsak  ozaman ne yapmamız gerekiyor, tabi ki prefabrik ev malzemesi almamız ve varsa planı yoksa  küçük bir ücret karşılığında Prefabrik Ev Planı almalı yada satın almak istemezseniz. Ücretsiz prefabrik ev planları arayışına girmemiz gerekir.

Prefabrik Ev Projeleri

Prefabrik Ev Modelleri

Sizler için ülkemizde uyguladığımız bir kaç çelik ev modelini inceleyin. Prefabrik Ev fiyatımızı öğrenmek isterseniz linke tıklayın

Prefabrik Ev Yapımı

Yapımları en kolay ev modelleri içerisinde yer alan çelik bungalov ev modelleri, kendi başınıza dahi tasarlayabileceğiniz ve inşa edebileceğiniz ev modelleridir. Küçük boyutlu evler oldukları için hem yapım açısından hem de kullanım açısından oldukça ideal evlerdir. Doğa içerisine oldukça mükemmel bir şekilde uyum sağlayan bungalov evlerin yapımında en çok ahşap malzeme kullanılıyor. Ahşapların yazın serin kışın sıcak tuttuğu biliniyor.

Bu nedenle hem yazlık olarak hem de kışlık olarak kullanımı uygun olan evlerdir. Yaz aylarında da kış aylarında da tatillerinizi otel ve pansiyon gibi klasik alanlarda geçirmek istemediğinizde, çelik evleri tercih edebilirsiniz.

İstediğiniz tüm evleri kendi isteğiniz doğrultusunda yapabilirsiniz. Aynı zamanda tüm eşyaları istediğiniz şekilde dizayn ederek kullanımına izin verebilirsiniz. Tüm evler insanların kişiliğini yansıtabilir durumda kullanılır. Kullanılması gereken malzemeleri temin ettikten sonra ve yasal olarak uygun bir yer bulduktan sonra yapım aşamasına gerekli resmi ruhsat ve evrakları edindikten sonra başlayabilirsiniz.

136 m² (3+1) Çelik Yapı

Prefabrik Yapı

Günümüzde bir çok kişi tarafından doğaya kaçış noktasında prefabrik yapı olarak tek katlı veya çift katlı prefabrik yapı uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Gorgor olarak gerek Türkiye’de gerek Yurtdışında prefabrik yapı hizmeti sunuyoruz. Bu aşamada en iyi prefabrik yapı için tek çözüm doğru üretici ile çalışarak doğru ürünleri kullanabilmekten geçiyor. Prefabrik Yapı aslında tek parçadan oluşmayan ve tek başına bir yapı olmayan inşaat elemanlarının bir çok aşamadan geçen tek katlı veya iki katlı prefabrik yapılar olmasına olanak sağlayan, duvarları, doğramaları, çatı ve ıslak zemin gibi hatta izolasyonlu yapı elemanlarının bir araya gelmesiyle birlikte oluşan bu evlerin elbette hiç şüphesiz merak edilen anahtar teslim prefabrik ev maliyetlerinin veya prefabrik ev fiyatının ne kadar olacağıdır.

Anahtar Teslim Prefabrik Yapı Fiyatları

Kesin bir şey söylemekten kaçınıyoruz, malum piyasa koşulların her an değişiklik gösterdiği bir günde yaşıyoruz ve az çok fiyatların yükseldiğini hemen hergün artan maliyetlerin ilave külfet çıkardığını da söylememize gerek yok sanırım. Bu sebeple ortalama bir anahtar teslim prefabrik yapı Fiyatının m2 olarak 3600 TL ile 6.000 TL arasında değişkenlik gösterdiğini söylemekte fayda vardır. Prefabrik yapı maliyetinin 35m2 için 120.000 TL ile 500.000 TL arasında kullanılacak olan malzeme türüne göre değişkenlik göstereceğini unutmayın. Prefabrik Yapı maliyetleri her ne kadar vermeye çalışsakda bu fiyatların ortalama fiyatlar olduğunu net olmadığını bilmenizde ve güncel fiyat için bize ulaşmanızda fayda vardır.

Prefabrik Yapı Modelleri

Sizin için bir kaç prefabrik yapı modelini hemen buraya eklemek istiyoruz. Daha önce gerçekleştirdiğimiz prefabrik yapı projelerimizden prefabrik yapı aşamaları karelerini incelerken size fikir verebileceğini düşünüyoruz.Daha fazla proje ve detaylı prefabrik yapı modelleri için bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.