hoşgeldiniz

Gorgor House®, Mramor®’un karavan sektöründeki markası ve ürünüdür.  Sakarya erenler bölgesinde 10.000m2 fabrikamız 8.000m2 kapalı 2.000m2 açık alandan oluşmaktadır. Yıllık 300 ila 400 adet arasında tekerlekli tiny house üretimi gerçekleştirmekteyiz. Gorgor House® markası olarak ülkemize artı değer katan ve 2020 yılında yerli sermaye ile kurulmuş halen Sakarya tesislerinde Avrupa ve 35 ülkeye ürettiği ürünleri gönderen kurumsal bir firmadır.

Başlıca gönderi yaptığımız ülkeler

Almanya – Avusturya Belçika – Bulgaristan – Çekya – Danimarka – Estonya – Finlandiya – Fransa – Hırvatistan – Hollanda – İrlanda – İspanya – İsveç – İtalya – Letonya – Litvanya – Lüksemburg – Macaristan – Malta – Polonya – Portekiz – Romanya – Slovakya – Slovenya – Yunanistan

Gorgor House® olarak size minimalist bir yaşam alanı sunmak için kalabalık ve fazladan yer kaplayan ne varsa sizin yerinize hepsini minimuma indirdik. Bugüne kadar ki ürettiğimiz en iyi Gorgor House® modellerini size sunmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki ödediğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla almak istiyorsunuz. Bizden satın alacağınız ürünlerimizde ödediğiniz tutarın karşılığını size sunabilmek için elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Gorgor House® olarak; İyi bir başlangıç her zaman fazlasını sunar. “Büyük özgürlüğe sahip küçük evler.” sloganımız ile herkesi bu deneyimi yaşamaya, doğa ile iç içe olmaya davet ediyoruz.

Ofis:
ADİL MAH DEMOKRASİ CAD. YENİŞEHİR SOK. NO :4, 34935 Sultanbeyli/İstanbul
Fabrika:

Kozluk mah D100 yanyol no 12, 54200 Erenler/Sakarya

İletişim:
0545 455 84 61
E-posta:
info@gorgorhouse.com