trende

Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

Bizi tanıyın?

Size Minimalist bir yaşam alanı sunmak için kalabalık ve fazladan yer kaplayan ne varsa sizin yerinize hepsini minimuma indirdik. Sizin için en iyi ürünü üretmek için çalışıyor. Bugüne kadar ki ürettiğimiz en iyi Tiny House® ‘u size sunmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki ödediğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla almak istiyorsunuz. Bizden satın alacağınız ürünlerimizde ödediğiniz tutarın karşılığını size sunabilmek için elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isteriz.
Gorgor House® olarak; İyi bir başlangıç her zaman fazlasını sunar. “Doğa seni çağırıyor” sloganımız ile herkesi bu deneyimi yaşamaya, doğa ile iç içe olmaya davet ediyoruz.

“Marka değerini artırmak için çalışıyoruz. “Para her daim kazanılabilir, eğer dürüst olmazsanız devamı asla olmaz.”
ibrahim ZORLU

Türkiye’de İlk ve Tek Bizde!
Firmamız; Römorklu Tiny House’ları artık mimari çizimleri ile beraber gerçekleştirdiği tüm tekerlekli evleri daha uygun maliyete Römorksuz ev olarak satın alabilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlarınız veya İşletmeniz yada Turizm amaçlı ürün siparişi verecek müşterilerimiz için iyi bir proje deneyimi sunan Gorgor House® ile dilediğiniz model ve mimari çizim üzerinden çalışma yaptırabilirsiniz. Ayrıca olurda modellerimiz dışında farklı mimari proje ve çizimleriniz var ise lütfen bize ulaşın ve size en iyi sonucu sunmaya çalışacağız.