Kırıkkale Prefabrik Ev Fiyatı

Kırıkkale Prefabrik Ev Fiyatı

Kırıkkale Prefabrik Ev Fiyatı

Tek katlı prefabrik evler; 37m² ‘den başlayıp 129m² ‘ye kadar Prefabrik Ev Planları ölçülerinde üretilmektedir. Tek katlı prefabrik yapı maliyetin; evin dış ve iç kaplamasına göre ilave kullanılacak malzeme durumuna göre bir adet, tek katlı prefabrik ev fiyatı: 126.550,00 TL ile 693.700,00 TL arasında değişmektedir.

Kırıkkale Prefabrik Ev

Yaşam alanları arasında yer alan evler insanların huzur ve güvenilir bir şekilde hayatlarını devam ettirmelerini de sağlar. Her insanın hayalinde bir ev almak vardır. Ev satın almak içinse belirli bir birikimlere ihtiyaç duyulur. Ev kategorileri arasında 1. sırada yer alan prefabrik evler büyük fabrika ve firmalar tarafından üretilir. Kırıkkale prefabrik ev konusunda firmamızda seri ev üretimleri yapıyoruz. Sizler de Kırıkkale bölge genelinde Prefabrik ev satın almayı düşünüyorsanız firmamızla hemen bağlantıya geçebilir evlerimiz ile ilgili incelemelerde bulunabilirsiniz.

Satışını ve imalatını yapmış olduğumuz bütün prefabrik evlerimiz her zaman sağlam güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sizler de bu konumda özelliklere sahip olan evlerden Satın almak istiyorsanız Kırıkkale merkezli firmamızı tercih etmelisiniz. Kırıkkale bölge genelinde prefabrik ev üretimlerimize kesintisiz bir şekilde devam ediyoruz. Bizlerle bağlantıya geçerek evlerimiz hakkında merak ettiğiniz bütün bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kırıkkale Prefabrik Ev Fiyatları

Metropol şehirlerarasında yer alan Kırıkkale’de kişiler yaşamlarını rahat ve konfor içerisinde sürdürebiliyor. Ancak bunun için bir ev olması en temel şartlar arasında bulunuyor. Bölge genelinde yer alan prefabrik konumda olan evler bütün bireyler tarafından tercih ediliyor. Kişiler prefabrik ev arayışları yaparken aynı zamanda fiyat konusunda da mecburi olarak araştırma içerisine girebiliyor. Kırıkkale prefabrik ev fiyatları konusunda bilgi almak için firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz.

Üretimini ve satışını yapmış olduğumuz prefabrik evlerimizde sizler için en uygun fiyat skalası ile çalışmalar sağlıyoruz. Bütçenize uygun tarzda olan prefabrik evlerimizden satın almak için merkez firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz. Prefabrik ev üreticisi olan firmamızda her bütçeye uygun dizayna sahip olan prefabrik evlerin satışını ve üretimini yapıyoruz. Bizlerle bağlantı kurarak dilediğiniz özelliklere sahip olan prefabrik evlerden uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Kırıkkale bölgesinde ve Kırıkkale İlçelerine bağlı tüm bölgelere Prefabrik ev ve Çelik Yapı konusunda projeler sunmaktayız. En güncel Kırıkkale Prefabrik Ev Fiyatları için alt kısımda yer alan listeyi inceleyebilirsiniz. Kırıkkale prefabrik yapı fiyatları ortalama olarak listede yer verilmiştir. En güncel Kırıkkale Çelik Ev Fiyatı için mutlaka bilgi alınız. 0545 201 00 01

Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatı | Son güncelleme: 17 Kasım 2022
BETON ÜSTÜ ANAHTAR TESLİM – 4.800 tl TEMEL DAHİL ANAHTAR TESLİM 5.500 tl
53 m² 254.400,00 TL 291.500,00 TL
62 m² 297.600,00 TL 341.000,00 TL
68 m² 326.400,00 TL 374.000,00 TL
75 m² 360.000,00 TL 412.000,00 TL
78 m² 374.400,00 TL 429.000,00 TL
82 m² 393.600,00 TL 451.000,00 TL
91 m² 436.800,00 TL 500.500,00 TL
95 m² 456.000,00 TL 522.500,00 TL
98 m² 470.000,00 TL 539.000,00 TL
114 m² 547.200,00 TL 627.000,00 TL
121 m² 580.800,00 TL 665.500,00 TL
123 m² 590.400,00 TL 676.500,00 TL
129 m² 619.200,00 TL 709.500,00 TL

GORGOR HOUSE KARAVAN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
SORUMLULUĞUNDAKİ İŞLER 

*** Prefabrik binanın istenilen proje doğrultusunda montajının yapılması

*** Dış ve iç cephe duvar kalınlığı 10 cm

*** Asma tavan alçıpandan yapımı

*** Tavan arası 10 cm izocam serimi

*** Pencerelerin takılması

*** İç kapılar amerikan panel kapı-dış kapı çelik kapı takılması

*** Elektrik tesisatının yapımı

*** Su tesisatının yapımı

*** İç ve dış boya yapımı yapımı

*** Şap,laminat,kalebodur,fayans işlemlerinin yapımı

*** Mutfak dolabı alt ve üst dolap 2 metre tezgah ve tezgah arası fayans yapımı

ALICININ SORUMLULUĞUNDAKİ İŞLER

*** Resmi işlemler

*** Sakarya İl sınırı dışında Nakliye,yemek ve Konaklama

TEMEL ÜSTÜ ANAHTAR TESLİM PROJELERDE; MÜŞTERİYE AİT OLANLAR.

*** Beton ve şap + parke + banyo fayans

 

 

 

Prefabrik Ev Modelleri

 

​91 m2 2+1 Prefabrik Yapı

Kırıkkale Tek Katlı Prefabrik Ev

Prefabrik özelliklere sahip olan evler özellikle yaşlı bireyler tarafından her zaman tercih ediliyor. Bunun sebebini ise yaşlı olan bireylerin rahat bir şekilde evlere giriş ve çıkışlar yapmasına olanak tanıyor. Kırıkkale bölge genelinde kurmuş olduğumuz firmamızda bütün özelliklere sahip olan prefabrik ev üretimleri yapıyoruz. Aynı zamanda Kırıkkale tek katlı prefabrik ev üretimi konusunda da çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Tek katlı prefabrik ev modellerimiz sizlerin en iyi şekilde yaşamalarına da olanak tanıyor. Bununla birlikte tek kat sayısına sahip olan bütün prefabrik evlerimiz sayesinde rahat bir şekilde yaşamlarınızı sürdürebilirsiniz. Tek katlı özelliklere sahip olan prefabrik evlerimiz normal evlerde yer alan bütün özellikleri de taşıyor. Bu konuda firmamızla bağlantıya geçerek merak ettiğinizi bütün ayrıntıları ve detayları da öğrenebilirsiniz.

Kırıkkale İki Katlı Prefabrik Evler

Tarihi mekânları ile de ünlü olan şehirlerarasında yer alan Kırıkkale’de kişiler yaşamlarını en iyi ve kolay şartlar altında sürdürebiliyor. Kırıkkale bölge genelinde tek katlı prefabrik evlerin yer aldığı gibi aynı zamanda iki kat özelliğine sahip olan prefabrik evlerde bulunuyor. Kırıkkale iki katlı prefabrik evler konusunda bilgi almak istediğinizde firmamızla bağlantı kurabilirsiniz. İki katlı olan prefabrik ev üretimlerimizde her zaman 1. sınıf kalitede malzeme ve parçaları tercih ediyoruz. İki katlı olan prefabrik evlerimiz her zaman güçlü ve sağlam bir yapıya sahiptir. Depreme sele suya yangına ve doğal afetlere karşı sağlam yapıya sahip olan iki katlı prefabrik evlerimizden satın alarak rahat bir şekilde hayatınızı sürdürebilirsiniz.

Kırıkkale prefabrik ev araması yaparak firmamızla hemen bağlantı kurabilirsiniz. Tek katlı ve iki katlı prefabrik ev imalatlarımızda her zaman itinalı ve hatasız çalışmalar yapıyoruz. Sizler de Kırıkkale bölge genelinde tek ya da iki katlı prefabrik evlerden satın almayı düşünüyorsanız bu konuda firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızda üretimini ve satışını yapmış olduğumuz tüm evlerimizi her zaman garanti kapsamında sağlıyoruz. Bizlere prefabrik ev üretimleri ve satışları konusunda her zaman güvenebilirsiniz.

Gorgor prefabrik’in hizmet verdiği iller

Kırıkkale Prefabrik Ev Modelleri

Ankara iline de bir hayli yakın olan Kırıkkale bölge genelinde çok sayıda prefabrik ev modelleri bulunuyor. Kişiler Kırıkkale’de prefabrik ev satın almayı düşündüklerinde model konusunda da araştırma içerisine girebiliyor. Kırıkkale prefabrik ev modelleri konusunda detaylı ve ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bu bölgede prefabrik ev imalatı yapan firmamızla bağlantı kurabilirsiniz. Ev modellerimiz her zaman normal ev özelliklerine de sahiptir. Bu konuda firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Ev modellerimiz de her zaman modernlik konusunu da ön planda tutuyoruz. Sizler de prefabrik ev modellerinde modern yapıda olan evlerden satın almayı düşünüyorsanız bu kapsamda Kırıkkale bölge genelinde seri prefabrik ev üretimleri yapan firmamızı tercih edebilirsiniz. Üretimini yapmış olduğumuz prefabrik ev modellerimiz sizlerin en iyi şekilde yaşamalarına da olanak tanıyor. Bizlerle bağlantıya geçerek prefabrik ev modellerimiz ile ilgili bütün bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kırıkkale Prefabrik Ev Üreticileri

Yaşam alanları arasında en önemli yere sahip olan evler insanların huzur ve sükûnet içerisinde hayatlarını devam ettirmelerine de olanak tanır. Ev kategorileri arasında yer alan prefabrik evler de insanların rahat ve konforlu bir şekilde yaşamalarını sağlar. Prefabrik olan evler büyük fabrika ve firmalar tarafından itina ile üretilir. Kırıkkale prefabrik ev üreticileri araması ile firmamızla hemen bağlantıya geçebilirsiniz. Prefabrik ev imalatı yapan fabrikamızda geniş bir alanda seri üretimler yapmaya devam ediyoruz. Bu bölge genelinde prefabrik ev üretimi yapan bir firma arıyorsanız kesinlikle firmamızı tercih etmelisiniz.

Üretimini ve aynı zamanda satışını yapmış olduğumuz tüm prefabrik evlerimizi sizlere uygun bir yapıda üretiyoruz. Bu konuda firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Prefabrik ev üreticileri sektöründe lider konumda yer alan firmamızda bu alanda profesyonel anlamda prefabrik ev üretimleri ve imalatları yapıyoruz. Bizlerle bağlantıya geçerek dilediğiniz özelliklere sahip olan Prefabrik ev modellerimizden satın alabilirsiniz. Evlerimiz yukarıda da belirtildiği üzere bütün konfora ve rahatlığa her zaman sahiptir.

Kırıkkale’de Prefabrik Ev Seçenekleri

Prefabrik tasarımda olan evler tüm bireyler tarafından her zaman tercih ediliyor. Bu tarz evlerin en temel özellikleri arasında ise rahat ve konforlu bir yaşam sunması yer alıyor. Kırıkkale prefabrik ev seçenekleri hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Üretimini ve satışını yapmış olduğumuz bütün prefabrik evlerimizde misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Aynı zamanda prefabrik tasarıma sahip olan evlerimizde yeşil alanlar ve bahçe gibi detayları her zaman bulabilirsiniz. Kırıkkale merkezli olarak dizayn ettiğimiz firmamızda prefabrik ev imalatları ve aynı zamanda satışlarına yer veriyoruz. Sizler de il genelinde en iyi firmadan prefabrik ev satın almayı düşünüyorsanız bu kapsamda firmamızı tercih etmelisiniz.

Satışını ve üretimini yapmış olduğumuz bütün prefabrik evlerimizde huzurlu bir şekilde yaşayabilirsiniz. Kırıkkale merkezli olarak dizayn ettiğimiz firmamızda seri olarak prefabrik ev üretimleri ve aynı zamanda satışları yapıyoruz. Firmamızla iletişim kurarak prefabrik evlerimiz hakkında merak ettiğiniz bütün bilgileri de öğrenebilirsiniz. Prefabrik ev modelleri tek katlı iki katlı prefabrik ev seçenekleri ve prefabrik ev fiyatları konusunda bilgi almak istediğinizde Kırıkkale merkezli firmamızla bağlantı kurabilirsiniz.

25.08.2022
28.618