kahramanmaraş tiny house model

Kahramanmaraş Tiny House Fiyatları

Tiny house modelleri ile farklı, modern, şık, rahat, maliyeti az bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Günümüz döneminde elverişsiz ortam, işsizlik ve şehirlere olan yoğun ilgi nedeniyle oluşan şehirleşme sonucu binaların arasına sıkışıp kalmak, çocuklarımızın toprakla temasının olmaması yerine doğaya daha yakın olmak isterseniz bizlere kolayca ulaşıp hemen hizmet alabilirsiniz. Kahramanmaraş Tiny House Fiyatları konusunda da uygun ve bütçe dostudur.

kahramanmaraş tiny house

kahramanmaraş tiny house

Kahramanmaraş Tiny House Üreticileri

Özgün, rahat ve farklı yaşam alanları üretimine sahip olan firmada sizlerin rahatlığı ve konforu için gerekli şekilde hizmet vermektedir. Tiny House kullanımının ana amacı ise minimal, tüketimden uzak, doğaya yakın, şık, enerji tasarrufu sağlayan, yüksek maliyetlerden uzak, alan tasarrufu sağlayan, kolayca seyahat edilebilir bir yaşam biçimi sunmaktır. Bu nedenle, Tiny House içerisindeki oturma alanı, yatak odası ve mutfak gibi bölümler olabilecek en minimal şekilde tasarlanacak ancak bu rahatsız etmeyecek tam tersi ferah ve mükemmel modern tasarımlarla daha özgün ve kalıcı bir yaşam alanı yaratacaktır.

Tiny House ev türünden görülmemekle birlikte bir yaşam biçimi olarak kabul edilmektedir. Bir kere alışıldığında bir daha vazgeçilemeyen bu yaşam biçimi o kadar konforlu, maliyetsiz ve cep dostu olacak ki daha önceki gereksiz kalabalığa ve maliyete ne gerek varmış dedirtecektir. Fazla oda ve eşyalardan sizi kurtaran, insan ihtiyaçlarını karşılayan bu mini evler, tekerlekli veya araçla taşınarak sabitlenebilen modelleriyle kullanımı sağlanmıştır. Doğa dostu olan bu evler günümüzde artık Kahramanmaraş Tiny House Üreticileri tarafından yapılan şık tasarımları ve ahşap görünümüyle çoğu zaman dikkat çeker.

Kahramanmaraş Tiny House Evler

Mikro evler olarak da geçen bu evler sayesinde

 • Taşınabilme özelliği,
 • Daha az enerji kullanımı,
 • Çevre dostu,
 • Daha az atık,
 • Pahalı faturalardan uzak,
 • Cep dostu
 • Sınırlı enerji sayesinde teknolojiden uzaklaşma
 • Kendini keşfetme imkanı
 • Huzur
 • Mimari fikirler geliştirme
 • Daha az eşya yani daha az maliyet

bir yaşam sunmaktadır. Kahramanmaraş Tiny House Evler bu özellikleri ile sizlere en mükemmel yaşam alanı oluşturabilmek için idealdir. Alışılagelmişin dışında farklı ve özgün sadece size ait olan bu biçim sizlere huzur verecektir.

Kahramanmaraş Tiny House Ev Modelleri

Birçok yenilik, farklılık ve özgün tasarım imkânı sunan modellerde çok katlı, üstü açık, inside, üstte çatı katı olmak üzere daha birçok modeller beğenilmekte ve hizmet vermektedir. Üretim aşamasında Kahramanmaraş Tiny House Ev Modelleri istenilen istekler doğrultusunda farklılıklar yaratılabilir. Aynı zamanda kullanılan malzemede de istekler doğrultusunda ahşap, PVC ya da metal ağırlıklı modeller kullanılabilir. Dış tasarımında da yine istekler doğrultusunda modeller oluşturulabilir ve özgün minimal evler tasarlanabilir. Tiny house ebatları ve dekorasyon özellikleri sizler tarafından belirlenebilir.

kahramanmaraş tiny house modeli

kahramanmaraş tiny house modeli

İç mekâna ihtiyaç duyulursa, soba veya şömine gibi ısınma araçları eklenebilir. Mobil ev çeşitleri teknolojik olarak gereksinim duyulan televizyon ve internet gibi araçlarla geliştirilebilir. Mobilya ve iç dekorasyon özellikleri kişisel zevkinize uygun olarak düzenlenebilir. Düşük maliyet gerektirmekte olan tiny house yapılarda, gerekli olan ısı ve ses gibi yalıtımları da çok kolay yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra montaj işlemi ile hızlı bir şekilde kullanıma hazır edilen Tiny house çeşitlerinin montaj süresiyse, diğer yapılara göre oldukça kısa sürmektedir.

Üretilmiş olan parçalar, birleştirilmekte ve montaj süreleri genel olarak bir gün çok kısa sürede sahiplerine teslim edilmektedir. Her mevsim şartlarına uygun olarak imal edilmekte olan tiny house yapı malzemelerinin, sökülmesi de taşınması da oldukça kolaydır. Aşırı sıcak ya da aşırı soğuk havalar için dayanıklı olan bu yapılar, buna göre her türlü bölgelerde sorunsuz kullanım avantajlarına da sahiplerine sunmaktadır. Üretilmiş ve güvenli şekilde kullanılan birçok modellerimiz bulunmaktadır.

Kahramanmaraş Plakalı Tiny House

Ruhsatlı ve plakalı anlamında Kahramanmaraş tiny evler son derece güvenilir hizmet verir. Göz doldurucu, zevkli  iç ve dış tasarımı ile yer alanından tasarruf ederken de güzel, etkileyici ve modern yaşam alanına sahip olunabildiğinin kanıtıdır. Güvenilirlik açısından en iyi hizmeti veren Kahramanmaraş Plakalı Tiny House evleri bu konuda garanti vermektedir. İstediğiniz özellikler doğrultusun üretilen ve kişiye özel tasarımlar ile birlikte satışa sunulan taşınabilir tiny house yapılarında, istenilen renk seçenekleri de yer almaktadır. Özellikler insanlardan ve gürültülü yaşamdan bunalmış kişiler için ayrıcalıklı olan taşınabilir tiny house yapılarında, ahşap, PVC ve metal malzemeler kullanılmaktadır. Adı üzerinde istendiği süreler için kolay taşınma ayrıcalıklarının yer aldığı yapılar, dağ alanları, kamp alanları ya da küçük köyler için oldukça idealdir.

Kahramanmaraş Tekerlekli Tiny House

Taşınabilme özelliğine daha da kolaylık sağlamak amacıyla üretilen tekerlekli tiny house evlerdir. Bu kolaylık sayesinde deniz kıyısı, göl kenarı, ormanlık alan, kamp alanları gibi istenilen yerlere taşınabilir. Farklı bölgelerde kolayca konaklama imkânı sağlar. Kahramanmaraş Tekerlekli Tiny House evler, geniş aileler için oldukça yeterli bir alan genişliği ile kolay bir konaklama imkânını beraberinde getirir. Akıllı sitemler ile iç tasarımı hayata geçirilmekte olan tiny house modelleri, kullanıcıları fazlasıyla memnun edebilmektedir.

Kahramanamaraş Ahşap Tiny House

Kullanılan malzemenin ahşap olması birçok avantaj sağlarken dayanıklılık olarak da sağlam olması nedeniyle mükemmel bir hizmet sunar. Güzel ve doğayla iç içe görünüm sağlayan Kahramanamaraş Ahşap Tiny House modeli farklı tasarım yöntemleriyle de üretilebilmektedir. Yalıtım konusunda da sağlam ve her mevsim güvenli, her mevsime uygun konfor sağlanmaktadır. Oldukça şık bir görünüm sağlar.

Kahramanmaraş Tiny House Karavan

Yürüyen ev olarak da geçen bu modellerde istenilen şehire seyahat ve taşınma derdi çekmeden yani zaman tasarrufu ve maliyet ödemeden ulaşım sağlanabilir. Karavan modellerine olan ilgi ve özellikle Z kuşağının insandan uzak yaşama isteği sonucu üretiminde talep çoğalmıştır. Tiny house ev taşınır mı sorusu alacak olan kişiler için oldukça önemli bir sorudur. Tiny house ev taşınır ve kolayca sizlere farklı alanlarda konaklama ayrıcalığı sunabilir. Özellikle şasi özelliği bulunan Kahramanmaraş Tiny House Karavan ev modelleri normal araçlar ile tıpkı bir karavan mantığı ile kolay bir şekilde istenen yere taşınabilir.

Kahramanmaraş Tiny House Taşınabilir Ev

Taşınma kolaylığı sağlama özelliği bulunan bu evler insan kalabalığından kaçmak için en hızlı taşınma yöntemidir. Bol avantajlı, güzel ve şık bir yaşam alanı sağlar. Doğayla iç içe yaşamak için Kahramanmaraş Tiny House Taşınabilir Ev idealdir. Çarpık kentleşme, beton yığınlarından oluşan şehirlerden kaçmak ve doğayla iç içe huzurlu bir yaşam sürmek için en ideal yöntemdir. Günümüzde paranın değerini kaybetmesi sonucuyla oluşan durum için maliyetten uzak, geleceğe temiz çevre bırakabilmek için en ideal yöntemdir. Dünyanın birçok ülkesinde artık insanlar bu küçük evlerde yaşıyorlar. Doğayla iç içe minimal bir yaşam tarzını benimseyen insanlar, bu küçük ama süper kullanışlı evlerde hayatlarını sürdürüyorlar.

Kahramanmaraş Tiny House evler de bize bu hizmeti verebilmek için en iyi çalışma ve hizmeti sağlıyorlar. Hiçbir canlının zarar görmemesine ve hiçbir zararlı atık oluşmamasına özen gösterilir. Tiny house sahibi olmak için pek çok sebebiniz olabilir. İster daha sade bir yaşam için, ister tasarruf yapmak için, isterse de hafta sonu için daha özgür bir ortama çekilmek için olsun, biraz yaratıcılık, biraz inanç ve doğru bir ekiple bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza cevap veren ve kaliteyi ilk sırada tutan bir firma tercihi sizin için ilk tercih sırasında olmalıdır. Tiny house imalatı yapan ve standardın dışına çıkabilen bir firma olmalıdır. Tiny house sektöründe imalat yapan firma sayısı Türkiye’de sınırlıdır. Bu konuda en güvenli şekilde bizleri tercih edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“Büyük özgürlüğe sahip küçük evler”

O2 Karavan belgeli Tiny House

Sizin için bugün iyi bir başlangıç yapabileceğinizi düşündüğümüz modellerimizden birine sahip olabilirsiniz. Kişisel taleplerinize göre iç tasarımını gerçekleştirerek doğadaki yerinizi almanıza yardımcı olabiliriz.

Son Yorumlar