İzmir Tiny House Ev Yapımı

İzmir Tiny House ev yapımı son zamanlarda en çok yaygınlık gösteren yapılara arasındadır. Doğa ile baş başa kalma ve daha çok rutinin dışında bir yaşam tarzını benimsemek isteyen birçok kişinin tercihleri arasında yerini almıştır.

Özellikleri ve tüm ayrıntıları ile incelendiğinde tatil evleri olarak da adlandırılır. Şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzaklaşmak isteyen bireylerin tercihleri içinde bulunur. Temel olarak ahşap malzemelerden ve biçim olarak da  bir yapı ile inşa edilen tatil evleri diye tanımlanır.

İzmir Tiny House Ev Yapan Firmalar

İzmir Tiny House ev yapımı değişiklik gösteren yapısı ve kullanılan malzemelere göre firmaların özenle üzerinde durduğu yapılardır. Gereksinim duyulan bölümlerinin inşa edilmesi ve bu doğrultuda daha detaylı bir yapı oluşturmasına özen gösterilir.

Dinlenme tesisi olarak bilinmesinin yanı sıra en çok tercih edilme sebebi sıra dışı bir yapı göstermesi ve aynı zamanda göze hitap eden yapısıdır. Tüm bu nitelikleri bir araya geldiğinde Tiny House evleri çeşitli kriterleri ile desteklenerek yapım aşamasına geçilir.

İzmir Tiny House  Ev Fiyatları

İzmir Tiny House ev yapımı ahşap yapı malzemesinin kullanılması ve aynı zamanda sarkıt saçakların da kullanılması sağlanıştır. Uzun ömürlü ve dayanıklı yapısının olması da bu açıdan incelenmesini kolaylaştırmıştır.

Hem maliyet olarak düşük olması hem de istenilen seviyede üretimi kolay olması kıssa sürede yaygınlık kazanmasını sağlamıştır. Dün

İzmir Tiny House  Ev Maliyeti

İzmir Tiny House ev yapımı alternatif olarak düşünülen ve  yapısı ile koruyucular ile tamamlanması sağlanmıştır. İç ve dış cephe olarak temelde sahip olduğu özellikleri yansıtması da beklenilen nitelikleridir.

İç dekorasyonunda öncelikli olarak isteğe göre değişiklik gösterdiği gibi hangi alana yönelik olacağı da bu doğrultuda incelenmiştir. Model ve çeşitlilik bakımından farklılık gösteren Tiny House evleri aynı zamanda bir katlı olabildiği gibi bir buçuk katlı da dizayn edilebilir.

İzmir Tiny House Ahşap Ev İçi

İzmir Tiny House ev yapımı tabiat ile uyum sağlayacak doğal malzemelerin kullanılması ve bu doğrultuda insan sağlığının da düşünülmesi bu dinlenme tesisleri için önemli bir detaydır. Proje kapsamında da aşırı derecede maliyetli olmaması Tiny House evleri içi aranılan kriterler arasında bulunur.

Ahşap ya da doğal malzemelerin isteğe göre kullanılması aynı zamanda birçok seçeneği de beraberinde getirmiştir. Isı yalıtımının da söz konusu olması ve elektrik , su gibi donanımların da bulunması aranılan temel özellikleri arasında yer almıştır.

İzmir Tiny House Ahşap Ev Modelleri

Tiny House evleri hem görsel olarak hem de zemine yakın olma kolaylığı ile dikkat çeken yapılardır. Dünya genelinde yaygınlaşarak ülkemizde de her geçen gün araştırılan yapılar arasında bulunması temel nitelikleridir.

Doğaya yakın olmak isteyen aynı zamanda mini tatil evi olarak da adlandırılan Tiny House evlerini tercih etmek isteyen kişiler için iyi bir seçenektir. Model olarak ilk özelliği  yapı ve ahşap malzemeler olduğu için ortalama benzer niteliklere sahiptir.

İzmir Tiny House Ahşap Ev Firmaları

Tiny House evleri her geçen gün yaygınlık gösterdiği en çok araştırılan yapılar arasındadır. Özellikle maliyetinin de düşük olması bu kriterlerini genişletmesini sağlamıştır.

Kolay ve pratik kullanımları ile çevre dostu olan bu yapılar önemini her geçen gün arttırır.

İzmir Tekerlekli Ev Fiyatları

Yapım sürecinin kolay olması ve aynı zamanda kullanım amacını da yansıtması Tiny House evleri için önemli bir detay olarak belirlenmiştir.

Öncelikli olarak zemine yakın inşa edilmesi ile dikkat çeken bu  yapılar her geçen gün yaygınlaşmıştır.

İzmir Tiny House Fiyatları

Belirgin özellikleri ile ön plana çıkmış olan Tiny House evleri için maliyetinin düşük  olması ile birçok proje geliştirilmiştir.

Yapım aşamasında birçok kolaylığı da beraberinde getirmesi mini dinlenme tesisleri için önemli bir ayrıntıdır. Tiny House evleri için detaylı bilgi almak ve fikir edinmek için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Comments are closed.

“Büyük özgürlüğe sahip küçük evler”

O2 Karavan belgeli Tiny House

Sizin için bugün iyi bir başlangıç yapabileceğinizi düşündüğümüz modellerimizden birine sahip olabilirsiniz. Kişisel taleplerinize göre iç tasarımını gerçekleştirerek doğadaki yerinizi almanıza yardımcı olabiliriz.

Son Yorumlar