Go Terrace®

Anasayfa » Go Terrace®

Go Terrace®

Gorgor®’un 2022 Yılının son modeli olan Go Terrace® ürünü kompak bir yaşam alanı ve ofis ortamını beraberinde sunuyor. Doğada gerek yaşam alanı gerek çalışma ortamını birlikte sürdürmek isteyen 8 metre uzunluğunda ve 2.50 metre eninde 4 metre yüksekliğinde 2 kişilik yaşam alanına uygun Go Terrace® “Mutfak, Banyo, Uyku alanı, Ofis bölümü” ve doğanın tadını çıkarmanız için ayrıca bir teras alanına sahip bütçenize uygun bir model.

Go Terrace® modelinin dış kaplaması kenet kaplama ve fırınlanmış ahşap uygulamalarıyla birlikte kapı ve pençe doğramaları PVC veya Alüminyum seçenekleri + Şişecam confort 4+12+4 renkli camlarıyla güneşi içeri sızdırmaz, böylelikte yaşam kalitenizi üst seviyelere çıkarır. Teras alanında zeminde iroko deck ile bütünleşen ürünümüz terasa çıkılan merdiven basamakları iroko basamaklarıyla ayrıca uzun ömürlü bir ürün olmasını sağlar.

Go Terrace® mutfak alanında 2 metre uzunluğunda 60 cm eninde masif çam ahşap tezgahı ile evinize dayanıklık ve şıklık katar.

Go Terrace® banyo dolabı yine yüzeyinde ve kapakları MDF lam olup dolap sütü tezgahı masif çam ahşaptır.

Klozet Kale marka olup vitrifiye (musluklar, borular, ECA ve Fırat markadır.) Go Terrace® duş teknesi, duş kabini (kırılmaz temperli camdır.) Banyo zemin ve duvarlarında ART dekor ıslak hacimlerde panel levhalar kullanılmaktadır.  Banyo kapısı Amerikan oda kapısıdır. Go Terrace® iç duvarlar ve tavan kaplaması marinkontra olup talep eidlmesi halinde istenilen renkte boyanabilmektedir. (standart uygulama boyasızdır.)

Go Terrace® modelimizde diğer ürünlerimizde olduğu gibi, (Skylight çatı penceresi, taşınabilir eşyalar bunlar; Buzdolabı+Çamaşır makinesi + TV + Klima + Sıcak-soğuk suTermosifon) hariçtir.

Go Terrace® modelimizin verandası 4 metre uzunluk 3 metre eninde ürün ile beraber satılmaktadır. Go Terrace® modelimizin ısı izolasyonu 120 dansite özelliklerinde yapılmaktadır. Kışın ve yazın keyfini çıkarmanız için idealdir.