trende

Gaziantep Tiny House Fiyatları

Gaziantep Tiny House Fiyatları

Gaziantep Tiny House Fiyatları

Gaziantep tiny house fiyatları geçmeden önce ürünlerin fiyatlarının özellik durumuna göre değişim gösterebileceği bilinmelidir. Çünkü 6 metre uzunlukta 2.55 genişlikte olan bir Tiny House da var 10 metre uzunluğunda 2.55 genişliğinde başka bir Tiny House da var. Tiny House Fiyatı, evin iç ve dış kaplamasına göre kullanılacak eşya durumuna göre dikkate alınarak değişim gösterir.

Gaziantep Tiny House Üreticileri

Türkiye’de Gaziantep tiny house üreticileri günümüzde ev sahibi olmak isteyen her kullanıcıya özgü planlamalar yapıyor. Ayrıca ev sahibi olmak isteyen bireylere şema oluşturma hakkı da veriyor. Bu sayede yeni nesil mobil tiny house tasarımlarını farklı bir seçenek olarak yaşam alanlarında yaşama mümkünatı sunuyor. Söz konusu sade yaşam alanlarını hacim olarak ölçüp, bayındır yönetmeliklerine göre minimum ölçülerde planlıyor. Çalışmalarını profesyonel, yenilikçi ve canlı ekiplerle değerlendirerek, sürecin sonunda üst seviye bir tasarımla sonuçlandırıyor. Sade yaşam şekli olan tiny house, konfordan vazgeçemeyen ama modern şehir hayatından da kaçmak isteyen bireyler ve doğa ile iç içe yaşamak isteyen kimseler için son derece huzur verecek kişiye özgü ortamlar oluşturarak kullanıcılarını bekliyor.

Gaziantep Tiny House Evler

Sık seyahat etmeyi sevenler, home Office çalışmayı tercih edenler, aynı mekan içinde iki farklı yaşam alanı tercihi seçenler için ayrı ayrı montajlar tasarlandı. Aynı model çatısı altında, birbirinden farklı tiny yaşam alanı ile beklentilerin üzerinde çareler ortaya koyuyor. Asma katlı bir Gaziantep tiny house evler hayaline sahip bireylere özgü, yatağından gökyüzünü izleme imkanları sunuyor. Bireyler 8 metreye kadar ulaşan ilginç seçenekleri inceleyerek dilediğini seçebilir. Sıklıkla yer değiştirmeyi dileyen, gezgin olmayı yaşam tarzı olarak benimsemiş bireylere tiny house birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Genellikle 4-8 metre civarında değişmekte olan tekerlekli taşınabilir ev modellerinin yani hareketli evlerin mobil olmaları en büyük özelliğidir. Ufak evler olarak da bilinmekte olan taşınabilir evler sayesinde artık tek bir mekana bağlı kalmadan, göze güzel görünen herhangi bir bölgede, hem de bireyin kendi evinde yaşaması mümkün. Az yer kaplayan ve işlev sahibi çözümler aynı ürün çatısı altında, 5.6 metre ile 6.50 metre uzunluğu arasında, her biri 4 kişi kapasitesinde, 3 farklı tin yaşam alanı sunuyor.

Gaziantep Tiny House Ev Modelleri

Mini ev hareketi, 2008’den 2012’ye kadar yaşanmış olan küresel ekonomik kriz esnasında doğmuştur. Katrina kasırgası, ekonomik çöküş ve bireylerin evlerinden olması gibi birbirine bağlı olaylar sebebiyle gençlerin ev sahibi olmasını güçleştirmiştir. Böylece yaşam tarzını küçülterek tasarruf etme yoluna gidilmiştir. Çünkü ekonomik krizle beraber iş olanakları kısıtlanmış para kazanmak zorlanmıştır. Bu yüzden de Tiny House projeleriyle insanlara imkanları dahilinde ev sahibi olma olanağı verilerek yaşam standartları yükseltilmek istenmiştir. Gaziantep tiny house ev modelleri çok farklı tarzda düşünülüp tasarlanabilir. Bu tamamen müşterinin hayal gücüne ve isteklerine bağlıdır. Bazı dezavantajlarda vardır elektrik tesisatı ve su tesisatı iyi olmaz ise yaşamı zorlaştırabilir. O yüzden bireylerin tercihi Gaziantep Tiny House olmalıdır.

Plakalı Gaziantep Tiny House

Tasarım bakımından küçük ve kullanışlı olan Gaziantep Tiny House mimari özelliklerin en kalitelisi Gaziantep bölgesinde üretilir. Mimarlar için kendini gösterebilecekleri bir eser olarak kabul edilen tiny house evler tasarım harikasıdır. Hareket halinde olan bu tiny house evler bir römork üzerine ya da bir çekici üzerine yapılır. Hem doğayı gezerek hem de ev konforu sağlanarak dünyayı gezmek mümkün. Doğayla bütünleşen  plakalaı Gaziantep tiny house şehir hayatından uzaklaşmak isteyenler için güzel bir alternatif yoludur. Birbirinden farklı şehirler gezerek aynı zamanda evinde gibi hissederek hiç bir düzenini bozmadan Tiny House rahatlığıyla yaşamını sürdürebilir.

Gaziantep Ahşap Tiny House

İnşaat malzemelerinin çeşitliliği tiny house da yansımıştır. Tiny Houselarında birçok çeşitliliği olabileceği gibi Gaziantep ahşap tiny house olarak da üretilir. Ahşap Tiny House tercih edilmek bakımından da öncelikli sıradadır. Öncelikli sırada olmasının nedeni ahşap malzemenin maliyet bakımından daha ucuza gelmesidir. Tiny House sizin hayata farklı bir açıdan bakmanızı sağlar. Hayatınızı sadeleştirmenizi sağlar. Eşya hamallığını yapmadan hayatınızı sadeleştirerek düzene sokar. Böylece tasarruf ederek bütçenizi çoğaltabilir ve kara geçmenize olanak sağlar. İlk tasarruf edeceğiniz yer ise Tiny House satın alırken olur. Çünkü bir ev maliyeti ile Tiny House satın alma arasında çok ciddi bir fiyat farkı vardır. Gaziantep Ahşap Tiny House fiyat olarak çok uygundur.

Gaziantep Tiny House Karavan

Gaziantep tiny house karavan modellerinin resmiyette bir tanım sahibi olmamasına rağmen, genelde 60 metrekarenin altındaki basit mini bir ev olarak kabul edilir. Birbirinden farklı temeller üstüne inşa edilebilseler de çoğu mini ev, römork üzerine kuruludur. Karavan tiny house evler doğanın güzellikleriyle bütünleşerek hem gezmenin keyfini çıkarıp hem de konforunuzdan vazgeçmeden gezilerinizi tamamlayabilirsiniz. Gaziantep Karavan tiny houselar büyüklük olarak da size yeterli olacaktır. Tiny house bir evde yaşayabileceğinizi kestirebilmek adına kiralık tiny houselardan kiralayarak bir süre deneyebilir ve kararınızı verebilirsiniz. Bu hem önünüzü görmenize hem de Tiny house hayatına alışabilmeniz için iyi bir yol olabilir. Çünkü bir anda tiny house geçmeniz mümkün olmayabilir, şehir hayatından kopmanız zor olabilir. Eşyalarınızı azaltmanız ve daha minimalist bir yaşama geçmeniz gerekiyor. Bir karavanda küçük bir ev içerisinde yaşamanın pek çok avantajı vardır. Pek çok belediye, temele minik evler inşa etmeyi gerçekleştirebilen yasaya uygun olarak en az yer kaplayan bir metrekare belirler.

Gaziantep Tiny House Taşınabilir Ev

Gaziantep tiny house taşınabilir ev denilince daha çok karavan tarzı arabalar akla gelse de taşınabilir evlerin en güzel örneği tiny houselardır. Çünkü tiny house yaşam alanı olarak kaliteli yaşama en elverişli olarak karşımıza çıkar. İçerisinde ölü alan bulundurmadan her alanı düzenleyerek içerisine daha kullanışlı hale gelir. Genel olarak 30-40 metrekare kadar olsa da 70 metrekareye kadar tiny house bulunur. Küçük olması yaşamı kısıtlamadan daha kullanışlı hale getirerek tasarruf sağlamayı hedefler. Günümüzdeki evler büyüdükçe ölü alan çoğalmakta ve insanı bedenen ve ruhen fazlasıyla yorar. Tiny houselar bunu engelleyerek bedenen ve ruhen insanı iyi hissettirir. Eğer taşınabilir bir iş hayatınız var ise tiny house tercihinde bulunabilirsiniz ya da iş yerinize yakın küçükte olsa bir arsa bulabilirsiniz şehir hayatınıza tiny house uydurabilirsiniz.

İnsanlar yoğun iş hayatından ve şehir yaşamının koşturmasından yorulduğunda sakin mekanlar arar. Lakin bu bir otel ya da bungalov ev tarzı mekanlar olduğunda fiyatları çok uçuktur. Bundan dolayı daha uygun fiyatlı ve kira olmayan bireylerin sahibi olabileceği tiny houselar tercih edilir. Pandeminin gelmesiyle beraber minimal hayat gündemimize geldi insanlar evlerinde daha fazla vakit geçirince eşyaların insan vücudunu hem fizyolojik hem psikolojik yorduğunu farkına vardı ve bu sebeple sadeleşmeye başladı. Sade yaşam yalnızca eşyaları azaltmak değil odaları azaltmak, inşaları azaltmak, teknolojiyi azaltmak gibi pek çok şeyi azaltmak oldu insan böylece hayatından fazlalıkları çıkarınca fizyolojik ve psikolojik rahatladığını farkına vardı ve tiny houselar insan yaşamında daha da önem kazandı. Eğer sizde sade ve huzurlu bir yaşam istiyorsanız bir tiny house sahibi olmak için buradan bize ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.