Gorgor.House® | Sayfa İçerikleri

Çekme Karavan

Yeni nesil tekerlekli ahşap çekme karavan ürünlerimiz modern yapısı ve detayları ile minimalist yaşamı tercih eden müşterilerimiz için ideal taşınabilir karavandır. Mobil karavan ürün ve modelleri ile birlikte gerek bütçenize katkı sağlarken sizi doğa ile buluşmanıza yardımcı olmaktadır.

Gorgor House ekibi olarak size harika bir deneyim yaşatmak istiyoruz. Bu konuda mimarlarımız sizin için 4 farklı model çizmiştir. En çok beğenilen Duck  modelimiz ile 2020 yılında en çok tercih edilen ürün olmuştur.  Modern yapısı ve mimamri çizimi ile detaylarına önem verdiğimiz gelecek projelere kadar en iyi sunum olmuştur. Doğa ile birlikte güne merhaba derken! yaşam tarzınızıda ayrıca Duck Çekme Karavan ile şekillendireceksiniz.

Ürünlerimiz römorklu ve römorksuz olarak iki farklı tipte üretilebilmektedir. Bütçeniz için size uygun olan model ve ürünümüzü tercih ederek sizde bugünden Doğada’ki yerinizi ayırt edebilirsiniz.

“Doğa Sizi Çağırıyor”

Çekme Karavan Fiyatı

Çekme karavanlarımızın iki farklı ürünleri olduğu gibi iki farklı fiyat seçeneği sunmaktayız. Tekerlekli Çekme Karavan ve Tekerleksiz çekme karavan fiyatları (Römork maliyeti) fiyatı etkilemektedir. Çekme karavan fiyatı 130.000 TL ile 250.000 TL arasında değişmektedir. Römork maliyeti 40.000 TL + kdv olup noter, ruhsat, ve plaka masrafları ile beraber 50.000 TL tutmaktadır.

Taşınabilir çekme karavan maliyeti ve teknik özellikleri hakkında daha fazla detay ve bilgi almak isterseniz eğer firmamız ile iletişime geçebilir veya teklif almak için e-posta gönderebilirsiniz.

 

Comments are closed.

“Büyük özgürlüğe sahip küçük evler”

O2 Karavan belgeli Tiny House

Sizin için bugün iyi bir başlangıç yapabileceğinizi düşündüğümüz modellerimizden birine sahip olabilirsiniz. Kişisel taleplerinize göre iç tasarımını gerçekleştirerek doğadaki yerinizi almanıza yardımcı olabiliriz.

Son Yorumlar