Türkiye'nin en iyi Tiny House Ev üreticisi

Hafta içi: 08:00 - 18:00

Pazar: KAPALI

Sertifikalı Ürünler

Ürettiğimiz tüm ürünler TSE Standartındadır.

Teklif Alın: 0216 706 56 16

ADİL MAH DEMOKRASİ CAD. YENİŞEHİR SOK. NO :4, 34935 Sultanbeyli/İstanbul

Çanakkale Tiny House

Çanakkale Tiny House

Minimal ve küçük yaşam alanları olarak adlandırılan küçük metrekareye sahip olan tiny house evleri, 2008 ila 2012 yılları arasında oluşan kriz döneminde popülerliği ile gündemde olarak günümüzde hala bu yaşam alanlarının kullanımı yaygın olarak sürer.

Bu evlerin kullanımı yaşam alanlarından tasarruf edilmesi ile birlikte birçok seyyar alanlara rahatlıkla kurulup geri kaldırılması ile birlikte istediğiniz alanda rahatlıkla ikamet edebilirsiniz. Bu evlerin üretiminde alanında Çanakkale Tiny House firmasından ve mimari teknik bilgiye sahip olan kişilerden yardım aldığınız zaman yaşam alanlarınızın daha kaliteli hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Çanakkale Tiny House

Çanakkale tiny house üretimi sağlayan firmamızdan yardım alarak bu evlerin üretimini sağlayabilirsiniz. Kişinin zevk ve istekleri doğrultusunda tasarlanan bu evlerinin mimarisi alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Kişilerin temel ihtiyaçlarını veya günlük hayatta gerçekleştirilebilecek ihtiyaçlarının giderilmesi için mutfak, lavabo ve banyo gibi alanların bulunması gerekir. Böylelikle insanlar yerleşim merkezlerinden uzakta bile tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilir.

Deniz kenarlarında ve birçok doğal yaşam alanlarına inşa edilen tiny house modelleri birçok farklı malzemeden yapılması ve içerisinde uygulanan mimari yapısına göre birçok farklı modeli bulunur.

Çanakkale Tiny House Modelleri

Genellikle ahşap malzemeden üretilmesi ile birlikte kullanım kolaylığı sağlanarak tekerlekli modelleri ile birlikte her yere rahatlıkla taşınabilir. Tekerlekli ayaklara sahip olan tiny house modelleri tercih edildiği zaman istenilen alana taşınabilir. Günümüzde bu modellerin tercih edilmesi insanların belirli bir yere bağlı kalmaması açısından önemlidir. Böylelikle birçok yaşam alanını ziyaret edebilir ve tatil yapma fırsatı olabilir. Silindir bloklarla oluşması ile birlikte de özel tasarım harikaları elde edilebilir.

Çanakkale tiny house üretimi gerçekleştirilen firmamız kişilerin vermiş oldukları siparişler doğrultusunda kişilerin özel isteğine göre tasarım harikaları oluşturabilir. Tiny house modelleri dış görünüşleri ve iç mimarisinde bulunan özellikleri olarak kendi içerisinde ayrılırken içeride bulunan elektrik tesisatları ve su tesisatları yaşam alanlarında kolaylık sağlar. Birçok farklı model ve malzemeden üretilen küçük yaşam alanlarını Çanakkale tiny house modellerini firmamızdan hizmet alarak inceleyebilirsiniz.

Çanakkale Tiny House Fiyatları

Birçok firma kendi içerisinde küçük ve minimal evlerin üretimini gerçekleştirerek insanların hayallerine bir adım daha yaklaşmasını sağlar. Özel tasarım harikaları olarak oluşturulan bu evler kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için 10 ila 70 metrekare arasında inşa edilir. Ormanlık alanlarda, deniz kenarlarında ve birçok yerleşik hayatta rahatlıkla kullanılan bu evler belirli fiyat aralıklarında kullanıcılara satılır.

Metre kare hesabı ve kullanılan malzemenin cinsine göre tekerleksiz olarak üretilen tiny house modelleri özelliklerine göre değişiklik gösterir. Kişinin isteği doğrultusunda üretilen Bu evler kullanılan malzemenin cinsi ve yapılacak olan mimarinin yapısını da belirlenir.

 Çanakkale Tiny House Ücretleri 

Daha küçük ve daha az masrafla çevreye duyarlı bir şekilde üretilen tiny house evleri birçok farklı model ve ücret aralıklarında satışa sunulur. Birçok firma kendi içerisinde bu hizmeti sunduğu için her firma kullandığı malzemenin türüne veya iç mimarisinde kullanıldığı malzemenin kalitesine ve yapının türüne göre ücret aralıklarını değerlendirir.

Çanakkale tiny house üretimi gerçekleştiren firmamızdan alacağınız hizmetler doğrultusunda yapı ve mimarilerin içerisinde bulunan malzemelerin kalitesi ve ücret aralıkları değerlendirilerek satışa sunulmaktadır. Ahşap malzemeden üretilmesi ile birlikte çok fazla masrafa sahip olmayan bu evler belirli kişilerin farklı ücret aralıklarında sahip olacağı evler olarak bilinir. Zevkine alınan bu evlerde uçuk ücretler de mevcut olarak bulunur.

Çanakkale tiny house üretimi yapan firmamızdan bu hizmeti alarak belirli fiyat aralıklarındaki tiny house tipi evlere sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“Büyük özgürlüğe sahip küçük evler”

O2 Karavan belgeli Tiny House

Sizin için bugün iyi bir başlangıç yapabileceğinizi düşündüğümüz modellerimizden birine sahip olabilirsiniz. Kişisel taleplerinize göre iç tasarımını gerçekleştirerek doğadaki yerinizi almanıza yardımcı olabiliriz.

Recent Posts
Categories
  • ev (106)
Son Yorumlar
    Kategoriler
    About
    We offer 24/7 Emergency Service to all of our customers. You can always count on AirPro Experts to get to you fast and get the job done right the first time. We use state-of-the-art diagnostic equipment to find the source of your heating and air conditioning problems and fix them fast.