Bursa Tiny House – Küçük Evler

Son dönemde ülkemizde sıkça görülen bu evlere, birçok kişi kiralama yâda satın alma yöntemi ile sahip olmaktadır. Tiny House küçük evler, tekerlekli mobil olarak yâda sabit şekilde tasarlanmaktadır. İlk olarak 2008 yılında ABD’de ortaya çıkan Bursa‘da Tiny House akımı, zamanla tüm dünya ülkelerine yayılmıştır. Ülkemizde Bursa ve birçok ilde örneklerine rastlanan küçük evler, alıcısının zevkine göre tasarlanma özelliğine sahiptir. Tiny house oldukça talep gören ve tüm bireylerin sahip olmak isteyeceği bir üründür.

Bursa Tiny House Modelleri

Tiny House modellerinin en küçüğü 10 m2 alana inşa edilirken, en büyük modeller yaklaşık 30 m2 büyüklüğündedir. Birbirinden güzel Bursa Tiny House modelleri, ortalama bir evde bulunması gereken birçok özelliğe sahiptir. Ülkemizde kiralık modelleri daha çok tercih edilen micro evler, küçük olmalarına rağmen oldukça kullanışlı bir alana sahiptir.

1-2 kişinin rahat edebileceği şekilde tasarlanan bu evlerin bazı modelleri 3-4 kişiye rahatlıkla konaklama imkânı vermektedir. Bursa ve çevre illerde ormanlık alanlarda, şehir içlerinde ve birçok farklı alanda karşımıza çıkan küçük evler, normal bir eve göre oldukça uygun bir maliyete inşa edilmektedir.

Bursa tiny house – küçük evler modelleri arasında vatandaşların en çok ilgi duyduğu evler, tekerlekli olarak inşa edilen seyyar küçük ev modelleridir. Tiny House modelleri, bir evde olması gereken mutfak, banyo, tuvalet, oturma odası ve yatak odası gibi alanları bünyesinde barındırmaktadır. Tek katlı modelleri ile birlikte 2-3 katlı modelleri de bulunan küçük evler, balkon, veranda yâda havuza sahip modelleri ile oldukça güzel bir mimariye sahiptir.

Küçük gibi görünmesine rağmen oldukça kullanışlı olan Tiny House’lar, temel ev eşyaları olan buzdolabı, çamaşır – bulaşık makinesi, televizyon, yatak ve koltuk gibi eşyaları rahatlıkla sığdıracak alana sahiptir. Minimal yaşam anlayışla eşya kalabalığından kurtulmak isteyen insanlar için oldukça ideal olan küçük evlere sahip olmak için firmamızın vermiş olduğu Tiny House hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bursa Tiny House Fiyatları

Amerika’da 2008 yılında meydana gelen ekonomik kriz sebebiyle konut fiyatlarında artış yaşanmış ve alternatif olarak Tiny House modeli ortaya çıkmıştır. Normal bir apartman dairesine göre Tiny House’ların fiyatı oldukça uygundur. Birbirinden farklı tasarımlarla inşa edilen küçük evler zamanla tüm dünyaya yayılmıştır. Farklı konseptlerde ve modellerde inşa edilen Tiny House’ların fiyatı evin özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Küçük evlerin fiyatları evin boyutuna ve inşasında kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Alıcısının isteğine göre tasarlanan küçük evler, özelliklerine göre değişen fiyatlarla vatandaşların kullanımına sunulmaktadır. Oldukça avantajlı fiyatlara satın alınabilen ve ülkemizde kiralama imkânı bulunan Bursa Tiny House modelleri, özellikle tatillerde konaklama masrafını ortadan kaldırmaktadır. Uygun fiyat avantajları ile Tiny House sahibi olmak için firmamızın inşa ettiği küçük evlerden satın alabilir yâda kiralama yöntemi ile küçük ev sahibi olabilirsiniz.

AYRICA TEKERLEKLİ TİNY HOUSE VİDEOMUZU İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 

Bursa Tiny House İçi

İlk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde ortaya çıkan Tiny House akımının etkisi zamanla ülkemize kadar yayılmıştır. Yıllar geçtikçe teknolojinin ilerlemesiyle değişen modelleri ile ortaya çıkan micro evler, iç dizaynı açısından farklı modellere sahiptir. Başarılı bir mimari çalışma sonucu ortaya konan küçük evler, ortalama bir evde olması gereken birçok özelliğe sahiptir. Bursa Tiny House içinde mutfak, banyo, tuvalet, yatak odası, oturma odası gibi alanlar yer almaktadır. Tiny House uygulaması kapsamında inşa edilen evlerin içi son derece kullanışlıdır.

Küçük evlerin içerisinde beyaz eşya, televizyon, ocak, fırın gibi temel beyaz eşyaları koyacak yer bulunmaktadır. Bursa küçük evler iç dizayn olarak sade yaşamayı ve fazla eşyadan kurtulmayı hedeflemiştir. Huzurlu ve mutlu bir yaşam vaat eden micro evler; Bursa’de yaşayan vatandaşlara karmaşıklık ve kalabalık arasında yaşamaktan kurtulma fırsatı sunmaktadır. Siz de bu tarz bir yaşama geçmek için harika iç dizayna sahip Bursa tiny house – küçük evler sahibi olabilirsiniz. Bu konuda firmamızın vermiş olduğu küçük ev hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Tiny House Nedir?

Tiny House ülkemizde son yıllarda etkisini artıran ve birçok bölgede örneğine rastlanan bir ev modelidir. Tiny House, konut sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmış ve ünü her geçen gün yayılmıştır. Ülkemizde daha çok tatil bölgelerinde rastlanan küçük evler, Bursa gibi yerlerde şehir içlerinde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

Boyutları 10 m2 ile 30 m2 arasında değişen Tiny House’lar, mimari yapısıyla da oldukça dikkat çeken evlerdir. Son derece kullanışlı olan bu evler, normal bir evde olması gereken özelliklerin büyük bir bölümüne sahiptir. Ülkemizde Bursa gibi birçok şehirde inşa edilen Bursa tiny house – küçük evler, vatandaşlara şaşadan ve gösterişten uzak minimal bir yaşam tarzı sunmaktadır.

Bursa Tiny House Yapımı

Bursa küçük ev kapsamında inşa edilen evler, birçok farklı model ve konseptte yapılmaktadır. Daha çok tekerlekli mobil modeli inşa edilen küçük evler, araba arkasında taşınma özelliğine sahiptir. Turizm bölgelerinde yerli ve yabancı turistlerin kullanımına sunulan mini evler, özellikle karavan ve çadıra göre daha çok tercih edilmektedir.

Deniz kenarlarına, ormanlık alanlara ve şehir içlerine yapılan küçük evler, özel korunaklı yapısı sayesinde her iklim ve şartta kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bursa tiny house – küçük evler, yazın tatil dönemlerinde ve diğer mevsimlerde şehir içlerinde Bursa’de yaşayan vatandaşların konaklama ihtiyacını gidermektedir. Siz de bu tarz bir evde yaşamak istiyorsanız firmamızın vermiş olduğu Tiny House hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bursa Tiny House Uygulaması

Amerika’da başlayan ve zamanla batı ülkelerine yayılan küçük ev uygulaması, etkisini Türkiye’ye kadar getirmiştir. Ülkemizde Bursa başta olmak üzere birçok şehirde bulunan Tiny House uygulaması, birbirinden güzel ve kullanışlı mini evlerden oluşmaktadır. Çevre dostu olan ve geri dönüşebilen malzemeler kullanılarak inşa edilen Tiny House’lar, insanlara sürdürülebilir bir yaşamı oldukça teşvik etmektedir.

Yenilikçi bir anlayış tarzına sahip olan küçük evler uygulaması, oldukça modern bir konseptte inşa edilen evlere sahiptir. Belirli bir akıl kapsamında çok güzel bir uygulama olan Tiny House uygulaması, minimum enerji tüketimini hedeflemektedir. Mini evler, daha az maliyetle inşa edilen ve doğaya minimum zarar veren minimal yaşam tarzının bir yansımasıdır.

Bursa Tiny House 2021 Modelleri

Teknolojik imkânların artması ve Tiny House mimarisinin zenginleşmesi ile birlikte küçük evler, her geçen sene farklı modelleri ile dikkat çekmeye devam etmektedir. 2020’de olduğu gibi 2021 yılında da yeni modelleri ile inşa edilecek olan küçük evler, alıcısının zevkine göre tasarlanma imkânına sahiptir. 2021 yılında Bursa’de ikamet eden insanlarla buluşacak olan Tiny House’lar, son teknoloji imkânlarla inşa edilecektir.

Özellikle içerisinde su deposu ve jeneratör bulunan 2021 model küçük evler, kendi enerjisini üretebilme imkânına sahip teknolojisiyle dikkat çekmektedir. 2021 model Bursa tiny house – küçük evler, sabit ve mobil modelleri ile Bursa’deki vatandaşların hizmetine sunulmaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu 2021 model küçük evlerden satın almak yâda kiralamak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Comments are closed.

“Büyük özgürlüğe sahip küçük evler”

O2 Karavan belgeli Tiny House

Sizin için bugün iyi bir başlangıç yapabileceğinizi düşündüğümüz modellerimizden birine sahip olabilirsiniz. Kişisel taleplerinize göre iç tasarımını gerçekleştirerek doğadaki yerinizi almanıza yardımcı olabiliriz.

Son Yorumlar