trende

Bungalov Ev Fiyatları

Bungalov Ev Fiyatları

Bungalov Ev Fiyatları

Ben üst kısımdaki yazılanlar ile ilgilenmyorum bana Üçgen Bungalov Ev Fiyatları hakkında bilgi verin derseniz o halde buyrun. Üçgen Bungalov Ev Fiyatları; evin mimarisinde iç-dış kaplaması ve zemin döşemelerinde kullanılan malzeme A-Frame Türkçesi “A-Çatı Ahşap EV“diğer bir ismi “Bungalov Ağaç Ev” ‘dir. Bu ürünlerin m2’si 6.000 ₺ ‘den başlayıp 10.000 ₺’ye kadar çıkmaktadır. Bir Bungalov ev maliyeti hesaplama yaparken; Çatı kaplamasında kullanılacak olan malzemenin cinsi ne olmalı? Veya dış cephe kaplama ne yapılmalı? Yada zemin kaplamasında ahşap mı, laminat parkemi kullanılmalı.

Bize bungalov ev yaptırmak konusunda bugün ulaşabilirsiniz.

0545 455 84 61

Bu sorularınıza cevap bulduğunuzda hayalinizdeki Bungalov Ev İnşa etmek gerçekten çok kolay olacak. Artık sizde bir A Çatı Ev kurabilecek duruma geleceksiniz. “Bir profesyonelden destek almanız koşuluyla”

Üçgen Bungalov evin dış ve iç kaplamasına göre fiyatlar ilave kullanılacak malzeme durumunu göz önüne aldığımızda, Bungalov ev fiyatı: 132.000,00 ₺ ile 240.000,00 ₺ arasında değişkmektedir. Öncesinde malzeme listesi yaparak hangi ürünleri ve teknik özellikli ürünleri kullanacak iseniz ön hazırlık yapıp çalışmalara başlayabilirsiniz.

Taşınabilir Ahşap Ev Fiyatları

Türkiye’nin her bölgesine taşınabilir ve bungalov ahşap ev fiyatları malzemeleye göre değişkenlik göstermektedir. En iyi hesaplamayı yapabilmek için ahşap ev fiyatları konusunda detaylı bir liste oluşturmanız önemlidir.

Ahşap Bungalov  Ev Fiyat Listesi | Son güncelleme: 15 Haziran 2022
M² Alanı Genişlik Yükseklik Kullanılan Malzeme Fiyat Listesi 
18 m² 5 metre 6 metre Lambiri + PVC doğrama + Trapez levha + OSB + Taşyünü + Laminat Parke, elektrik ve su tesisatı, Banyo + Mutfak (su basmanı hariç) 6.000 TL + KDV / m²
20 m² 5 metre 6 metre Lambiri + PVC doğrama + Trapez levha + OSB + Taşyünü + Laminat Parke, elektrik ve su tesisatı, Banyo + Mutfak (su basmanı hariç) 6.000 TL + KDV / m²
25 m² 5 metre 6 metre Lambiri + PVC doğrama + Trapez levha + OSB + Taşyünü + Laminat Parke, elektrik ve su tesisatı, Banyo + Mutfak (su basmanı hariç) 6.000 TL + KDV / m²
  • Not: Bungalov ev ahşap ölçüleri genişlik ve uzunluk ayrıca yükseklik projeye göre düşebilir veya yükselebilir. Tabloda yer alan genişlik/yükseklik ölçüleri örnek olarak verilmiştir. Sizin projenize göre bu ölçüler değişebilir.
  • Fiyatlarımız 6.000 TL+KDV’den başlamaktadır. Fiyatlara Su basmanı dahil değildir. Fiyatlara konaklama hariçtir.

 

Yapı Özelliği:

64 m² 2+1 Taşınabilir Modüler Ahşap Ev 4×8=32 m² Taban Alanı 10 m² Loft Kat 22 m² Teras Yapı Yüksekliği: 4,50 metre Nakliye ve temel alıcıya aittir. Yapı 20 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Yapı içerisinde , mutfak dolabı , banyo-wc ve vitrifiyeleri mevcuttur. Elektrik ve su tesisatı mevcuttur. Yapıda yalıtım malzemesi olarak 5 cm kalınlık 50 yoğunluk taş yünü kullanılmaktadır.

Taşınabilir ev’in görüntüsü.

 

 

Ödeme Bilgisi
Sözleşmeyle birlikte %50 peşinat teslimattan öncesi geri kalan ödeme alınacaktır.

İade ve Geri Ödeme Politikası
Ürün yapımına başlanmadan verilen ücretler geri alınabilir.

Nakliye Bilgisi
Verilen fiyata İstanbul ve ilçelere nakliye dahildir. Yerinde kullanılacak olan vinç müşteriye aittir.

Opsiyonlar
gökyüzü penceresi
gökyüzü divanı
kendinden subasman
hilton banyo
dekoratif duvar
led aydınlatma
güneş enerji solar sistemi
veranda
havuzlu veranda
jakuzi
füme cam
stor perde
şömine
avize
macar parke
ferforje
korkuluk
sineklik
emprenye ahşap
duşakabin
granit
ankastre seti
deck döşeme
poliüratan yalıtım sistemi
iç cephe lambiri
pergola
ahşap oturma takımı
ahşap saksı
salıncak
çardak
kamelya
ahşap yatak odası
ahşap açık gardrop
cam balkon
otomatik tente

Yapı Bilgisi
Yapı Özelliği: 64 m² 2+1 Taşınabilir Modüler Ahşap Ev 4×8=32 m² Taban Alanı 10 m² Loft Kat 22 m² Teras Yapı Yüksekliği: 4,50 metre Nakliye ve temel alıcıya aittir. Yapı 20 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Yapı içerisinde , mutfak dolabı , banyo-wc ve vitrifiyeleri mevcuttur. Elektrik ve su tesisatı mevcuttur. Yapıda yalıtım malzemesi olarak 5 cm kalınlık 50 yoğunluk taş yünü kullanılmaktadır.

 

Sizin için bungalow ev olarak adlandırılan ve ülkemizde üçgen ev veya a çatı olarak yapılan bu yapıların fiyatını etkileyen diğer bir husu ürünün ısı yalıtımında kullanılan malzemenin türü. Siz eğer uygun maliyete bu ürünü elde etmek için uğraşıyorsanız önceliğiniz ısı yalıtımını es geçmemek olsun. Üçgen evlerin iç alanı oldukça büyük olması sebebi ile geniş alanda oluşacak ısı kayıplarının önüne geçmek için mutlaka ısı yalıtımını bilir kişilerin yapmasına dikkat edin.

Günümüzde pek çok insan ahşap bungalov ev istese de bu hayale ne yazık ki çok az insan sahip olabilmektedir. Gerek hayalini kurduğu evi koyabilecek arazisi olmaması, gerekse var olan arazisinin üzerine üçgen bungalov ev yaptırmak için yeterli ödeneğinin olmamasıdır. Günümüz şartları ne yazık ki, Bungalov Ev Yapımı‘na müsait bir yer ve zaman + maddiyat olmadığından bir çoğumuzun hayalleri ister istemez rafa kaldırmak zorunda kaldığımız hayali yaşamak durumunda buluyoruz kendimizi

Kısaca ürüne sahip olamıyorsak  ozaman ne yapmamız gerekiyor, tabi ki Bungalov ev malzemesi almamız ve varsa planı yoksa  küçük bir ücret karşılığında Bungalov Ev Planı almalı yada satın almak istemezseniz. Ücretsiz Bungalov Ev Planları arayışına girmemiz gerekir. İşte sizin için ücretsiz Bungalov yapımı projelerini içeren bir

 

 

Model: 01

Standart ölçülerimizde toplam alan 65 m² olup, projeye göre ölçülendirme yapılmaktadır. Evlerimizin taşıyıcı direklerinde Ladin ağacını kullanıyoruz. Ladin gemilerin yelken direklerinde kullanılmaktadır. Direklerimizi özel bir tutkalla sıkıştırıp presliyoruz. Bu işlemle lamine direk 30’cc lik betonla eşdeğer kuvvette olmaktadır. Ladin ağaçları hem sıcak hem de soğuk ortamlara kolaylıkla uyum sağlayarak diğer ağaç türlerine göre çok daha avantajlı hale gelmektedir. Avrupa’dan aldığımız Ladin ağacını tesislerimizde işleyip taşıyıcı hale getiriyoruz. Ladin ağacı, yapısının hafif olması nedeniyle depreme karşı dayanıklılığı test edilmiştir. Geri dönüştürülebilirliği sayesinde söküldüğünde, atık olmadan başka yerlerde kullanılabilir. Üretimde düşük karbon salınımı yapılarak, nem oranı minimuma indirilir. Bizi diğer ahşaplardan ayrıştıran özelliğimiz budur. Çatılarımızda kenetli metal kullanmaktayız. ** Fiyatımıza mutfak dolapları, banyonun ıslak zemini, ısı köprülü camlar ve kurulum/tesisat dahildir. Ağaçlarımızda böceklenme olmaz, restorasyon gerekmez. Depreme karşı dayanıklıdır. ** Temel, veranda ve şömine opsiyoneldir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bungalov Ev Modelleri

Sizler için ülkemizde uyguladığımız bir kaç üçgen ev modelini inceleyin. Üçgen Bungalov fiyatımızı incelemek isterseniz linke tıklayın.

Üçgen Ev Fiyatları

Her geçen gün daha fazla popüler olmaya başlayan ve gerek Avrupa’da gerekse Türkiye’de popülerliği giderek artmakta olan bungalov evler, fiyat açısından en uygun fiyatlı ev arasında yer alıyor. Bugalov Tiny house ev modelleri segmentinde yer alan bungalov evler, daha çok tarz evler olarak da biliniyor. Sabit olan evler hem satın alınabilme hem de kiralanabilme özelliklerine sahiptir.

Genellikle tek katlı olarak tasarlanan evler, istek ve ihtiyaçlara yönelik bir şekilde duble olarak da tasarlanabiliyor. Yatak odası üst katlarda olan bir buçuk katlı olan modelleri de mevcuttur. Çok eski zamanlardan bu yana kullanıma sunulan ve herkesin hayranlıkla sahip olmak istediği modeller arasında yer alan bungalov evler, dünyada ilk olarak İngilizler tarafından inşa edilmiş olan küçük evlerdir.

Bu evlerin maliyeti de oldukça idealdir ve bütçesi uygun olan herkes kiralayabilir, satın alabilir ya da inşa edebilir. Daha çok ahşap malzemelerden elde edilen bungalov evler, uzun yıllar boyunca dayanıklı olan ev modelleridir.

Oldukça dayanıklı olan bungalov ev fiyatları da, yapımlarında kullanılan malzemelere göre artış ya da azalma gösterebilir. Kullanım açısından oldukça fonksiyonel olan ve çeşit çeşit renklerden de tasarlanabilen bu evlerin en bilinen özellikleri arasında geniş korunaklara sahip olmasıdır. Bir buçuk katlı ve iki katlı olan modellerinde mini balkonlara da rastlayabilirsiniz. Geniş sundurmalardan oluşan bungalov evler, maliyeti açısından da şaşırtıyor.

Yapıldıkları malzemelere bağlı olarak fiyatlarında değişiklikler görülmekte olan bu ev modellerinde kiralık ve satılık durumlarına göre de farklı fiyatlar karşınıza çıkabilir. Kışın yağmur ve kar gibi doğal yağışlardan korunması için de bungalov evlerde sarkıtlar yer alıyor. Zemine ise oldukça yakın ev alçak şekilde inşa edilen bungalov evleri, tatillerinizde tercih edebilirsiniz.

İster yaz aylarında serin bir şekilde ister kış aylarında sıcak bir şekilde bu evlerde vakit geçirebilirsiniz. Yapımlarında daha çok doğal malzemelerin kullanılmasına yer verilen bungalov ev modelleri oldukça ekonomik olan modellerdir. Her bütçeye uygun alternatifleri bulunan ve ekolojik olarak da çevreye uygun olan modellerdir.

Bungalov Ev Yapımı

Yapımları en kolay ev modelleri içerisinde yer alan bungalov ev modelleri, kendi başınıza dahi tasarlayabileceğiniz ve inşa edebileceğiniz ev modelleridir. Küçük boyutlu evler oldukları için hem yapım açısından hem de kullanım açısından oldukça ideal evlerdir. Doğa içerisine oldukça mükemmel bir şekilde uyum sağlayan bungalov evlerin yapımında en çok ahşap malzeme kullanılıyor. Ahşapların yazın serin kışın sıcak tuttuğu biliniyor.

Bu nedenle hem yazlık olarak hem de kışlık olarak kullanımı uygun olan evlerdir. Yaz aylarında da kış aylarında da tatillerinizi otel ve pansiyon gibi klasik alanlarda geçirmek istemediğinizde, bungalov evleri tercih edebilirsiniz.

İstediğiniz tüm evleri kendi isteğiniz doğrultusunda yapabilirsiniz. Aynı zamanda tüm eşyaları istediğiniz şekilde dizayn ederek kullanımına izin verebilirsiniz. Tüm evler insanların kişiliğini yansıtabilir durumda kullanılır. Kullanılması gereken malzemeleri temin ettikten sonra ve yasal olarak uygun bir yer bulduktan sonra yapım aşamasına gerekli resmi ruhsat ve evrakları edindikten sonra başlayabilirsiniz.

Bungalov Ev Nedir?

Her geçen gün daha fazla ülkede ve bölgede hem yazlık olarak hem kışlık olarak kullanılmaya başlayan bungalov evler, tiny house olarak adlandırılan minik boyutlu evler arasındadır. Oldukça fonksiyonel bir şekilde kullanılan ve içerisinde bir evde olması gereken her şeye sahip olan bungalov evler, genellikle ormanlarda ve dağlarda bulunan ev modelleridir.

Taşınabilir ya da sabit olan modelleri de vardır. Boyutları açısından küçük gibi görünseler de, iç kısımları oldukça geniş olan modellerdir. Boyut ve iç tasarımı tamamen kişilerin tercihlerine ve ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanıyor. En minimal şekilde tasarlanan ev modelleri arasında olan bu evlerin yapımından sonra iç kısım dekorasyonlarına tamamen kendiniz karar verebilirsiniz. Tamamen alçak eğime sahip olan ve çatıları üçgen şekilde tasarlanan ev modelleridir.

Tasarım modellerinden ötürü ve mimari yapılarından ötürü bungalov ev modelleri birçok açıdan da avantaj sunuyor. Hem kullanım açısından rahatlık ve konfor, hem de duygusal açıdan romantiklik ve huzur sunan bungalov evler içerisinde oksijen sirkülâsyonu oldukça mükemmel seviyelerde olan evlerdir. Bu nedenle sık sık bungalov evlerde kalmak, astım gibi, bronşit gibi solunum yollarıyla alakalı olan hastalıklara da iyi gelir.

Bungalov Ev İçi Nasıl?

En çok merak edilen konular arasında bungalov evlerin iç tasarımları ve dekorasyonları yer alıyor. Tasarımları ve mimari yapıları tamamen konum olarak inşa edilecekleri alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda tek katlı olmasına, bir buçuk katlı ya da iki katlı olmasına göre de tasarımlarında farklılıklar meydana gelebilir.

Bu farklılıkları evin inşasından önce çizim aşamasında kendiniz de belirleyebilirsiniz. Bungalov evin boyutuna ve kat sayısına bağlı olarak iç kısımlarında nasıl tasarımlar yapılacağına yine sahipleri karar verirler. Beton evlere göre çok daha uzun ömürlü ve çok daha az maliyetli olan bu evler sayesinde sizler de hem lüks hem huzurlu hem de romantik zamanlar geçirmeye hazır olabilirsiniz. İç kısımlarında da cilalı ahşapların ve yer döşemelerinin yer aldığı bungalov evlerde dekor ürünü olarak tamamen modern, spor ya da kendi tarzınıza uygun ürünleri tercih edebilirsiniz.

Bungalov Ev Dış Görünümü

Bungalov evlerin dıştan görünüşleri standarttır. Özellikle de ahşap malzemelerden elde edilen bungalov evler genellikle yeşil çatılı ve koyu ahşap renklidir. “Özel mimari çizim yaptırmazsanız bu sabit ürünleri ürettirebilirsiniz.” Dıştan görünümleri çok küçük gibi sanılsa da, aslında iç alanları oldukça refah, konforlu ve ışık alacak şekilde tasarlanır. Kişi sayısına bağlı olarak da boyutlarında farklılıklar meydana gelebilir.

Yapımı da oldukça hızlı sürmekte olan bungalov evlerin dış görünüşlerine de sahiplerinin kararları, istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yön verilebilir.

Aynı zamanda bungalov ev modelleri, tiny house segment evlerinde en çok tercih edilen ev modelleridir. Dış görünümlerine ve dış cephe malzemelerine, bungalov evlerin yapılacağı coğrafi konumlara göre de değişiklik görülebilir.

Bungalov Ev Bakımı

Bakımı en kolay olan küçük evler arasında bungalov ev modelleri yer alıyor. Genellikle ahşap malzemelerden elde edilen bungalov evlerin bakımları yıllık olarak yapılabilir ya da yaptırabilir. Nadiren betonarme, tuğla ve odun gibi ürünlerin kullanımına yer verilir. Ancak standart olarak ahşabın kullanımı ve sedir gibi ağaçların kullanımı daha fazla tercih edilen evlerin bakımlarında temizlikten ziyade daha çok cila ve yenileme işlemlerine yer veriliyor. Özel olarak ahşap ürünleri ile evlerin yapımı ve bakımı yapılıyor.

Özel konseptlere göre, özel istek ve ihtiyaçlara göre değişiklik göstermekte olan bungalov evlerin bakımlarında da, kullanılan malzemeye bağlı olarak ürünlerde değişiklik meydana çıkabilir. Ancak genel olarak bakımları oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapılan bungalov evlerde oldukça konforlu şekilde yaşayabilirsiniz.

Whatsapp
Gorgor® House
Gorgor® House
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Not: Konaklama veya Turizim amaçlı hizmet vermemekteyiz. Firmamız sadece üretim yapmaktadır.
error: İÇERİK İHLALİ YAPMAYIN!