Beykoz Tiny House

Kentlerde şehirlerde yaşamak hem kolaydır hem de zordur. Şehirler hızlı gelişmenin yaşandığı yerleşmelerdir. Bu nedenle insanlar ihtiyaç duydukları tüm imkânlara zamanında ulaşabilirler. Bu nedenle şehirlerin hangi gelişmesi hem de insanlara çeşitli avantajlar sunması tüm kırsal kesimde yaşayan insanların dikkatini çekmiş ve insanlar artık şehirlere göç ederek burada yaşamaya başladı. Fakat bu durum beraberinde birçok sorunu ortaya çıkardı. En büyük problem ise şehirlerde artık hızlı bir nüfus artışı ve gürültü ortamı oluştu.

Yeşil alanlar bilinçsizce kullanılarak betonarme yapılara dönüştü. Bu durum günümüz insanlarını hem tedirgin ediyor hem de yormaya başladı. Beykoz tiny house – küçük evler sizlere istediğiniz sakin ve huzurlu ortamı sunuyor. Şehrin gürültüsünden kaça bileceğiniz doğal bir ortamda istediğiniz modelde küçük evler tasarlayarak özlemini çektiğimiz hayata kavuşturuyor.

Beykoz Tiny House Modelleri

Modern ve estetik kıvrımlara sahip olan tiny houselar herkesin dikkatini çektiği gibi Türkiye’de de birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Son dönemlerde hazırlanan modeller birbirinden şık ve dikkat çekicidir. Günümüz insanlarının hayallerimi süsleyen bu modeller ve tasarımlar masalsı bir evin gerçeğe dönüşmüş halidir. Özellikle tekerlekli olarak hazırlanan modellerde tiny houseları gidilen her noktaya taşımak mümkündür.

Hazırlanan modeller ihtiyaçlara cevap verecek özellikte tasarlanır. Bu modeller içerisinde en çok tercih edileni geniş kullanım alanı sunması açısından asma katlı tiny house yapılardır. Asma katların yatak odası olarak değerlendirilmesi alt katların daha iyi değerlendirmesini sağlamıştır. Beykoz Küçük ev modelleri günümüz teknolojisi doğrultusunda gelişme kaydederek ilerleme gösterir. Beykoz tiny house – küçük evler sizin yaratıcı fikirlerinizden yararlanarak sizlere keyifli yaşam alanları sunar.

Beykoz Tiny House Fiyatları

Şehrin gürültülü hayatından uzaklaşarak nefes almak isteyen kişilerin en büyük yardımcısı hazırlanan tiny house yapılardır. Bu yapılarda sessizliğin ve ferah bir ortamın tadı en iyi şekilde çıkarılır. Tiny house yapılara sahip olmak isteyen kişiler en çok bu yapıların fiyatını merak ediyor.

Küçük evler fiyat bakımından normal kullanılan evlerden daha uyguna mal edilir. Çünkü en fazla 35 metrekarelik alan üzerine inşa edilen Tiny houselar daha az maliyetle yapılır. Tiny houselarda fiyatlar kullanılan malzemenin kalitesinin artması ile beraber artış gösterir. Ayrıca fiyatları belirleyen diğer önemli etmen ise evin ne kadarlık alan üzerine kurulacağıdır.

Alanın dar ya da geniş olması fiyatları doğrudan etkiler. İnsanların bu yapılara ilgi göstermesi ve talep etmesi fiyatlarının hem uygun olmasından kaynaklanır hem de insanlara özlemini duyduğu yaşam alanı imkânı sunmasıdır. Beykoz Tiny house – küçük evler sizin bütçenizi düşünerek bütçenize uygun mikro evler tasarlar.

 

AYRICA TEKERLEKLİ TİNY HOUSE VİDEOMUZU İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Beykoz Tiny House İçi

Tiny houselar tekerlekli ya da sabit bir şekilde inşa edilirler. Bu özelliği tiny houseları istenilen an farklı bir mekâna taşıma imkânı tanır. Tiny houselar dıştan bakıldığında sevimliliği ile insanları kendisine hayran bırakıyor. İnsanlara farklı bir hayat felsefesi sunan bu yapılar çevreye uyumlu özellikleri ile tüm ilgileri üzerine çekiyor.

Tiny houseların içi salon, mutfak, uyku alanı gibi bölümlere ayrılır. Sade bir hayat yaşama imkânı sunan bu yapılarda bir ev için gerekli olan tüm malzemeler bulunur. Fakat daha küçük boyutlarda ve sade bir şekilde tercih edilir.

Bu nedenle minimalize olarak dekore edilen Tiny houselar için hem sade hem de katlanabilir özelliklere sahip mobilyalar tercih edilir. Tiny houseların ön kısmında yapılan veranda çiçek ve küçük aksesuarlar ile şık bir hale getirilir. Beykoz Tiny house – küçük evler sizlere içini keyifli bir şekilde dekore edeceğiniz sevimli küçük evler hazırlıyor.

Beykoz Tiny House Nedir?

Tiny house isminden de anlaşılacağı üzere Küçük Ev anlamına gelir. En fazla 35 metrekarelik alan üzerine inşa edilen Bu yapılar 2008 yılında ortaya çıktı. Ortaya çıkma nedeni her ne kadar ekonomik sebeplerden dolayı kaynaklansa da günümüzde daha farklı sebeplerden dolayı tercih ediliyor. İnsanlar bu yapılarla beraber daha farklı bir yaşam tarzı yaşama imkânı elde ediyor.

Özellikle çok fazla eşyadan kurtulmak ve kalabalık şehirlerden uzaklaşmak isteyen kişiler için tasarlanan Bu yapılar çevreci bir özelliğe sahiptir. Sürdürülebilir bir yaşam tarzı ve doğanın bir parçası olmak isteyenler bu mikro evlerde bir şekilde yaşayabilir. Bu evleri ister sabit bir şekilde kullanın isterseniz de taşınabilir özellikte yapılan modelleri tercih edebilirsiniz. Beykoz tiny house – küçük evler sizin öneri ve görüşlerinizi dikkate alarak hayalinizdeki sevimli evi sizlere inşa ediyor.

Beykoz Tiny House Yapımı

Profesyonel ve uzman kişiler tarafından farklı bakış açısı ile tasarlanan Tiny house yapılar günümüz insanlarına alternatif yaşam alanı sunuyor. Yapımı sırasında en iyi malzemeler tercih edilerek hazırlanan Tiny houselar hem güvenilir bir şekilde inşa edilir hem de doğa ile iç içe yaşayarak sağlıklı bir hayatın kapılarını açar.

Yapımı sırasında kullanılan ürünler son derece dayanıklıdır. Ahşap malzemelerin ön planda tutulduğu bu yapılarda ahşap tonları yaygın bir şekilde tercih edilir. Evin boyutları doğrultusunda hazırlanan kapı ve pencerelerin kaliteli olmasına dikkat edilir. Minik evlerin yapımı sırasında izolasyon ve yalıtım malzemeleri kullanılır ve bu şekilde ses, ısı yalıtımı sağlanmış olur.

Beykoz Tiny House Uygulaması

Tiny house uygulaması tüm dünyayı etkisi altına aldığı gibi Türkiye’deki insanların da dikkatini çekmeyi başararak son dönemlerde tercih edilmeye başlandı. Şimdilerde daha çok tek başına zaman geçirmek ve doğa ile iç içe olmak isteyenler için tasarlanan bu evler ileride genç nesiller tarafından daha fazla talep edilecektir. Bu nedenle Tiny house uygulaması zaman içerisinde daha fazla ilgi görecektir. Fazla eşyalardan uzaklaşmak, sade bir hayat yaşamak isteyenler için tasarlanan bu ideal yapıların önemi her geçen gün daha fazla artacaktır.

Beykoz Tiny House 2022 Modelleri

2021 yılının yaklaşması ile beraber yeni yılın özelliğine yakışır 2021 Tiny house modelleri sergilenmeye başladı. Tasarlanan yeni modeller insanların ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek özellikte eşyalarla donatıldı. Hem sade bir hayat hem de modern bir yaşam tarzı sunan 2021 tiny house modelleri birçok kişinin beğenisini kazandı.

Beykoz Tiny House Kimler Tercih Etmeli?

Küçük Ev akımı son dönemlerde trend olmaya başladı. Tiny houselar sade bir yaşam tarzı sürdürmeyi isteyen kişiler için oldukça idealdir. Küçük ama kullanışlı bu alanlarda doğa ile iç içe kalmak insanlar için oldukça avantajlıdır. Şehrin gürültüsünden, kalabalığından, hava kirliliğinden, yoğunluğundan, uzaklaşmak isteyen kişiler için tiny houselar özlem duyulan yaşam felsefesini sunar.

Beykoz Tiny House Yapımı İçin Firma Seçimi

Tiny houselar alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından tasarlanarak hazırlanır. Bu küçük evlere sahip olmak isteyenler firmamızla iletişime geçebilirler. Firmamız bu konuda birbirinden farklı özellikte hazırladığı tiny houselar ile farklı bir yaşam tarzı sunuyor. Tasarımlar sırasında müşteri fikirlerine önem veren firmamız tiny houselar ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara sizleri tatmin edecek cevaplar veriyor. Tiny house evlere sahip olmak isteyenler firmamızdan yardım alabilirler.

Comments are closed.

“Büyük özgürlüğe sahip küçük evler”

O2 Karavan belgeli Tiny House

Sizin için bugün iyi bir başlangıç yapabileceğinizi düşündüğümüz modellerimizden birine sahip olabilirsiniz. Kişisel taleplerinize göre iç tasarımını gerçekleştirerek doğadaki yerinizi almanıza yardımcı olabiliriz.

Son Yorumlar