Aksaray Prefabrik Ev Fiyatı

Aksaray Prefabrik Ev Fiyatı

Aksaray Prefabrik Ev Fiyatı

Tek katlı prefabrik evler; 37m² ‘den başlayıp 129m² ‘ye kadar Prefabrik Ev Planları ölçülerinde üretilmektedir. Tek katlı prefabrik yapı maliyetin; evin dış ve iç kaplamasına göre ilave kullanılacak malzeme durumuna göre bir adet, tek katlı prefabrik ev fiyatı: 126.550,00 TL ile 693.700,00 TL arasında değişmektedir.

Aksaray Prefabrik Ev

Prefabrik ev beton evlere alternatif olarak ortaya çıkmış bir modeldir. Bu evler günümüz ihtiyaçlarına büyük oranda cevap vermektedir. Artan nüfus sebebi ile ülkemizde evlere ihtiyaç vardır. Bunun dışında depremden dolayı hasar görmüş birçok ev mevcuttur. Bu evlerin geri dönüşüme tabi tutularak bilinçli bir şekilde yıkılması gerekir. Olası bir depremde çok büyük bir risk teşkil etmekte olan birçok ev mevcuttur. Ancak bir evin dahi yıkılıp yerine yenisinin yapılmadı oldukça maliyetli bir iştir. Üstelik çok uzun bir zaman almaktadır. Bu sebeple kolay kolay göze alınmayan bir adım olan ev yapımı artık gözünüzde büyümesin. Prefabrik evler bu sebepten dolayı beton evlere sıkı bir rakip olarak ortaya çıkmıştır.

Aksaray prefabrik ev üreten firmamız prefabrik evlerin beton evlere oranla cağımıza daha çok hitap ettiğini belirtmek ister. Günümüz teknolojisi sebebi ile kısa sürede kaliteli ve uygun fiyata iş üretilmesi konusunda bir alışkanlık kazandık. Bu sebeple uzun vadeli ve pahalı olan beton evlerin inşa edilmesi konusunda kendimizi geri planda tutuyoruz. Ancak depreme dayanıklı ve sağlıklı evlerde oturmak herkesin hakkıdır. Ülkemiz deprem kuşağında yer almaktadır. Bir-çok kişinin şu anda fay hatları tarafından zarar görmüş ve kolonları kırılmış, duvarları yarılmış evlerde oturduğu bilinmektedir. Bir-çok evin depreme dayanıklı raporu olmamakla beraber bazı evlerin oturma izninin dahi bulunmamaktadır.

Aksaray prefabrik ev yöntemi ile ülkemizde meydana gelen 17 Ağustos depremi döneminde tanıştık. Yıkılan onlarca evin yerine kısa sürede ve daha az bir maliyet ile beton evler inşa edilemezdi. Prefabrik ev alternatifi sayesinde birçok insan barınma ihtiyacını rahatlıkla giderdi. Devlet eli ile gerçekleştirilmiş olan dönemin prefabrik yapıları da şimdikiler gibi depreme dayanıklı olarak bilinen konutlardır. Sağlam bir yapıları olmakla birlikte rutin bakımları oldukça kolaydır.

Aksaray bölgesinde ve Aksaray İlçelerine bağlı tüm bölgelere Prefabrik ev ve Çelik Yapı konusunda projeler sunmaktayız. En güncel Aksaray Prefabrik Ev Fiyatları için alt kısımda yer alan listeyi inceleyebilirsiniz. Aksaray prefabrik yapı fiyatları ortalama olarak listede yer verilmiştir. En güncel Aksaray Çelik Ev Fiyatı için mutlaka bilgi alınız. 0545 201 00 01

Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatı | Son güncelleme: 17 Kasım 2022
BETON ÜSTÜ ANAHTAR TESLİM – 4.800 tl TEMEL DAHİL ANAHTAR TESLİM 5.500 tl
53 m² 254.400,00 TL 291.500,00 TL
62 m² 297.600,00 TL 341.000,00 TL
68 m² 326.400,00 TL 374.000,00 TL
75 m² 360.000,00 TL 412.000,00 TL
78 m² 374.400,00 TL 429.000,00 TL
82 m² 393.600,00 TL 451.000,00 TL
91 m² 436.800,00 TL 500.500,00 TL
95 m² 456.000,00 TL 522.500,00 TL
98 m² 470.000,00 TL 539.000,00 TL
114 m² 547.200,00 TL 627.000,00 TL
121 m² 580.800,00 TL 665.500,00 TL
123 m² 590.400,00 TL 676.500,00 TL
129 m² 619.200,00 TL 709.500,00 TL

GORGOR HOUSE KARAVAN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
SORUMLULUĞUNDAKİ İŞLER 

*** Prefabrik binanın istenilen proje doğrultusunda montajının yapılması

*** Dış ve iç cephe duvar kalınlığı 10 cm

*** Asma tavan alçıpandan yapımı

*** Tavan arası 10 cm izocam serimi

*** Pencerelerin takılması

*** İç kapılar amerikan panel kapı-dış kapı çelik kapı takılması

*** Elektrik tesisatının yapımı

*** Su tesisatının yapımı

*** İç ve dış boya yapımı yapımı

*** Şap,laminat,kalebodur,fayans işlemlerinin yapımı

*** Mutfak dolabı alt ve üst dolap 2 metre tezgah ve tezgah arası fayans yapımı

ALICININ SORUMLULUĞUNDAKİ İŞLER

*** Resmi işlemler

*** Sakarya İl sınırı dışında Nakliye,yemek ve Konaklama

TEMEL ÜSTÜ ANAHTAR TESLİM PROJELERDE; MÜŞTERİYE AİT OLANLAR.

*** Beton ve şap + parke + banyo fayans

 

 

 

Prefabrik Ev Modelleri

 

​91 m2 2+1 Prefabrik Yapı

Aksaray Prefabrik Ev Fiyatları

Ürettiğimiz prefabrik evler ile çok yakın bir tarihte tanışmış olmamıza rağmen beton ve klasik olan evlere kısa sürede büyük bir rakip olmuştur. Son dönemde birçok insan ev yapım tercihini bu doğrultuda kullanıyor. Bu durumun en büyük sebebi ise prefabrik ev fiyatlarının çok uygun olmasıdır. Diğer yapılara nazaran düşük bir maliyeti vardır. Aksaray prefabrik ev fiyatları piyasa durumuna göre oldukça uygundur. Bunun sebeplerinden biri prefabrik evler kısa sürede yapıldığı için hammadde zamlarından fazla etkilenmemektedir. Ayrıca hammadde temini konusunda toplu ve kaliteli alımlar yaparak kâr elde etmekteyiz.

Sebeplerden bir diğeri ise evin ana unsurları fabrika ortamında üretilirken seri üretime geçtiğimiz Çin maliyeti az olmaktadır. Ayrıca prefabrik evlerin tasarımı yapılırken öncelikle bilgisayar programı ile tasarlanmaktadır. Proje tamamlanıp müşterinin beğenisine sunulur. Ortak karara varıldıktan sonra üretim aşamasına geçilir. Üretim yapılırken projenin bitmiş halini proje içinde görebilmekteyiz. Bu sebeple projede hata payı en aza indirilir ve hammadde israfı önlenir. Prefabrik evlerin daha uygun fiyatlı olmasındaki sebeplerden bazıları bunlardır. Fakat her evin fiyatı da aynı değildir.

Evler kendi özelliklerine göre fiyatlandırılır. Oda sayısı, kat sayısı, hammadde kalitesi gibi konular fiyat farkına sebep olur. Bunun dışında fiyatı belirlenmiş bir proje üzerinde müşterinin yapacağı değişiklikler de fiyat farkına sebep olur. Örneğin ekstra yalıtım istendiği takdirde fiyat farkı olacaktır. Tüm bunlara ek olarak prefabrik evler diğer tüm yapılara göre daha uygun fiyatıdır. Aksaray prefabrik ev üreten firma olarak ta fiyat açısından ortak bir noktada buluşabiliriz.

Gorgor prefabrik’in hizmet verdiği iller

Aksaray Prefabrik Ev Modelleri

Firma olarak birçok modelde ev üretmekteyiz. Bu çeşitler hayal gücünü zorlar nitelikte de olabiliyor. Mimar ve mühendislerimiz ile orijinal yapılar tasarlamaktayız. Bu modeller evin oda sayısına ve kat sayısına göre değişiklik gösterir. Duvar kalınlığı ya da çatı yüksekliği gibi konularda da farklılık gösterebilir. Aksaray prefabrik ev modelleri açısından birçok alternatif sunmaktadır. Bunun dışında siz hayal ettiğiniz projeyi hayata geçirmek istediğiniz an biz firma olarak arkanızdayız. Aklınızdaki ev modelini mimar ve mühendislerimiz ile paylaştığınız takdirde beraber istek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir proje tasarlayabilirsiniz.

Aksaray Prefabrik Ev Üreticileri

Biz prefabrik ev üreticisi olarak çok başarılı işlere imza atamaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için her daim ilk sırada yer aldığımdan dolayı iş teslimi esnasında gülen gözlerle karşılaşmaktayız. İş prensiplerimiz ise şunlardır:

  • Öncelikle yapacağınız işin belediye tarafından onayının olup olmadığını bilmeliyiz. Prefabrik evler en az 50 yıl ömür biçilen kalıcı konutlar olduğu için imar iznine ihtiyacı vardır.
  • Daha sonra evin yapılacağı arsadaki mevcut sorunları çözmekteyiz. Her alanda ev kurulamaz. Düz bir arazide beton zemin üzerine kuracağımız evler daha sağlam ve kalıcı olacaktır.
  • Aksaray prefabrik ev üreticileri olarak düz zemine sahip olmayan arsaların zemin kısmına beton dökülerek prefabrik evin kurulumuna uygun bir zemin hazırlamaktayız.
  • Evi oluşturan temel unsurlar duvar, çatı, kapı, pencere, elektrik ve su tesisatı, boya işlemleri ve sigorta durumudur. Tüm bu demirbaş organları prefabrik ev üreticileri olarak kendi fabrikalarımızda eş zamanlı olarak üretilmektedir. Her unsurun kendi üretildiği istasyon ve bu istasyonda çalışan işinin ehli profesyonel ustalarımız vardır. Ayrıca işin başında duran yönetici kadromuz ve tasarım aşaması için mühendis ve mimarlarımız vardır. Saha araştırması ve evin kurulumu esnasında da alanında uzman işçilerimiz ve mühendislerimiz yer almaktadır.
  • Fabrikalarda ürettiğimiz evin organları sıra ile montaj yapılarak evin imalatı tamamlanır. Her bir unsuru arsanın bulunduğu alana kendimiz güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Aksaray Tek Katlı Prefabrik Ev

Prefabrik ev modelleri arasında tek katlı evlere rağbet çoktur. Kullanım kolaylığı ve rahatlığı açısından çok sevilen bir ev modelidir. Depreme dayanıklı yapısı ile güven vermektedir. Ayrıca Aksaray tek katlı prefabrik ev sadece aile konutu olarak değil birçok farklı alanda hizmet vermektedir. Bu tip evler şantiye, derslik, hangar, kışla, güvenlik kulübesi gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Tüm bu yapım, imalat ve montaj esnasında evin inşasının tüm sorumluluğu tarafımıza aittir. Sizin işin ve işi yapan ustaların başında durup takip etmenize gerek yoktur. Sizin hangi tasarım evi istediğinizi söylemeniz ve ihtiyacınıza göre şekillendirmeniz yeterli olacaktır.

Aksaray İki Katlı Prefabrik Ev

Prefabrik ev modelleri oda ge kat sayısı acısında değişiklik göstermektedir. Bu modellerden bir tanesi de iki katlı prefabrik evlerdir. Aksaray iki katlı prefabrik ev modelleri arasında en şık olarak bilinen modeldir. Görünüş olarak dubleks bir villa havası vermektedir. Uygun fiyata az metrekareye sahip bir arsa içerisinde bol odalı olarak inşa edilebilecek en güzel yapıdır. Boyama ve dış dizaynını hayal gücünüzü kullanarak mimarlarımız yardımı ile tasarlayıp oldukça güzel bir yapı sahibi olabilirsiniz.

Son teknolojinin tüm gereksinimlerini karşılayacak nitelikte üretilen bu evlerde dilerseniz ekstra yalıtım yaparak dört mevsim rahatlıkla oturabilirsiniz. Ayrıca prefabrik yapıların donanımı arasında kalorifer sistemi de vardır. Tercihiniz doğrultusunda bu ısınma sisteminden de faydalanabilirsiniz. Aksaray prefabrik ev üretiminde sizin istek, ihtiyaç ve konforunuzu ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Prefabrik evlerin tek katlı ya da çift katlı olmasına bakılmaksızın istediğiniz zaman istediğiniz yere taşınabilmesi söz konusudur. Sök taşı ve yeniden kur yöntemi ile her yerde bir eviniz olma şansını yakalayabilirsiniz.

25.08.2022
28.703