Ahşap karavan tiny house

İyi bir başlangıç size fazlasını sunar hiç şüphesiz. Gorgor.House ekibi olarak 15 yıllık ahşap deneyimimiz ile birlikte müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek tecrübeye sahip olduğumuzun altını çizmek istiyoruz. Gorgor.House olarak markamızın altında ahşap karavan tiny house fiyatları 180.000 TL ile 225.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. İlave kullanılacak ağaç türüne göre bu fiyat değişebilir. En iyi maliyet için liste oluşturmanız veya firmamız ile iletişime geçmeniz önem arz etmektedir.

 

Ahşabın doğallığını hissedin…

Farklı türklerde ağaç türleri mevcuttur. Yerli çam ve sibirya çamı, ukrayna çamı, fin çamı, kestane, çeviz, gürgen, palamud, köknar, iroko, ve bir çok ağaç çeşidi olduğunu söylemek isteriz. Ağaç türünü veya malzemeyi seçerken dikkatli olun, eğer ağaç konusunda tecrübeniz yok ise bir bilenden yardım talep edebilirsiniz. Ağaç karavanlar kullanılan ağaç türüne ve yapılan işlemlere göre fiyatı ayrıca etkilemektedir.

 

Comments are closed.

“Büyük özgürlüğe sahip küçük evler”

O2 Karavan belgeli Tiny House

Sizin için bugün iyi bir başlangıç yapabileceğinizi düşündüğümüz modellerimizden birine sahip olabilirsiniz. Kişisel taleplerinize göre iç tasarımını gerçekleştirerek doğadaki yerinizi almanıza yardımcı olabiliriz.

Son Yorumlar