trende

3+1 Tiny House

3+1 Tiny House

3+1 Tiny House

Zemin katta 1 oda, üst katta karşılıklı iki asma katıyla beraber 3+1 tekerlekli ev veya diğer bir ismi ile mobil ev olarak ve ürünlerimiz ihtiyaca göre üretilmektedir. 3+1 Mobil Ev modelleri 6 kişilik konaklama için uygundur. Bu minik evimizde mutfak, banyo gibi diğer yaşamsal ihtiyaçları bir arada bulundurmaktadır. 3+1 Tekerlekli Evler’de standart taşınabilir eşyalar genellikle dahil olmaktadır.

3+1 Tiny House Fiyatı

Bu modellerimizde eşyalı veya eşyasız olarak değişiklik göstermektedir. Eşyalı olması durumunda 8 metre standart olarak üretilir ve 1 zemin katta yatak odası, 2 asma kat olmak üzere inşa edilen bu evlerin fiyatları eşyasız olarak 690.000 TL + kdv olarak satılmaktadır. Eşyalı 3+1 Tiny House modellerimiz ise 750.000 TL + kdv olarak satılır.

3+1 Tiny House Modelleri

Ürünlerimiz kişinin ihtiyaç ve tercihlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Model tasarımları birebir müşteri ile iletişim kurularak ve talepleri dinlenerek elde edilen veriler ışığında 3+1 tekerlekli ev modellerinin üretimi gerçekleştirilir. Müşteriden onay alındıktan sonra 3+1 tiny house modelleri üretime alınıp müşteriye teslim edilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.