2+1 Tiny House

Son dönemlerin en popüler ev modellerinden biri olan 2+1 Tiny House 81 ilimiz üzerinden de yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Birçok özellikleri bulunan bu modern yapılar prefabrik ve beton tipi yapılara oranla daha sağlamdır. Bu kapsamda Tiny House ev modelini özenle kullandığınızda performansını uzun yıllar boyu koruyor. Avrupa kalite standartları üzerinden imal edilen bu yapılar ayrıca her bütçeye hitap eden en uygun fiyat tarifesinden satışa sunuluyor. Bu doğrultuda minimum bir maliyet üzerinden 2+1 modellerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Tiny House Ev Modeli Nedir?

2021 yılının en gözde trendi olan 2+1 Tiny House modeli her renk tonundan üretilen ve ülkemiz geneline satışa sunulan yeni model evlerdir. Şık ve estetikli bir dizayna sahip olan bu yapılar her alanda kolayca kurulabilir. Tiny ev modeli kurulum ve söküm işlemi son derece kolaydır. Bu bakımdan zaman kaybı yaşamanız söz konusu değildir. Bu ev model talepler doğrultusunda mobil ve sabit olmak üzere toplamda 2 farklı tasarımla üretilir. 2+1 özelliğe sahip olan modeller ise ortalama olarak 10 ila 30 metre karelik büyüklüğe sahiptir. Özellikle çekirdek aileler için son derece ideal ev modelidir.

Tiny House Neden Tercih Ediliyor?

Bu yapıların yoğun olarak tercih edilmesinin birçok sebepleri söz konusudur. Özellikle 2+1 Tiny House modeller şık ve estetik olduğundan şehir merkezleri üzerinden tercih ediliyor. Tiny House modeller maksimum kalite standartlarına sahiptir. Bu sebeple olumsuz hava şartlarına karşı son derece dirençlidir. Bu modeller prefabrik yapı türlerinden farklı olarak kolayca nem ve rutubet almaz. Yaz aylarında ortamın serin ve kış aylarında ise sıcak olmasını sağlar. Daha da önemlisi uzun ömürlüdür. Sıfırdan üretilen bir Tiny House ev modeli en düşük 50 yıl yüksek performans gösterebilir. Bu kapsamda kullanıcılar uzun yıllar boyu ek maliyete girmesine gerek yoktur.

Tiny House Özellikleri Nelerdir?

Geniş modelleri bulunan 2+1 Tiny House ev modeli en temel özelliklerinden biri ergonomik olmasıdır. Dolaysıyla bu model 10 ila 30 metre karelik büyüklüğe sahip olduğundan minimum düzeyde zemin kaplar. Bunun haricinde bu model mobil olduğundan istenilen bölgeye kolayca taşınabilir. Tiny House modeller son derece hafif bir ağırlığa da sahiptir. Çürümesi ve paslanması söz konusu değildir. Tiny House evler ev modelinden çok bir yaşam biçimi olarak kabul görüyor. Bu bakımdan bu modeller sadece ülkemiz bazından değil dünya genelinden ilgi görüyor.

Tiny House Fiyat Tarifesi

Tiny House evlerin fiyat tarifeleri yapı modelleri ve özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Bu bakımdan 2+1 Tiny House ev modeli kurumsal kimlikli üretici ve satış firması tarafından ucuz ve ek ücretsiz fiyat tarifesinden satışa sunuluyor. Bu yapılar geçmiş dönemlerde yüksek fiyat tarifesi üzerinden satışa sunuluyordu. Fakat son birkaç yılda yoğun talep görmesiyle birlikte bugün en ideal fiyat listesi üzerinden satışa sunuluyor.

Tiny House Modelde Dikkat Edilecekler

Bütçeniz doğrultusunda Tiny House ev modeli satın almak istediğinizde dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar söz konusudur. İnternet dünyası üzerinden bu ev tipi birçok firmalar tarafından satışa sunuluyor. Fakat en uygun fiyatlı modeli bulmanız önemlidir. Bu kapsamda ise beklentileriniz doğrultusunda hizmet sunan firmayı tercih etmelisiniz. Bu modeli seçerken mobil veya sabit Tiny House olması konusunda net bir karar sunmalısınız. Profesyonel üretici firmadan evinizin ister nakit ister kredi kartınızla taksitli olarak da satın alabilirsiniz.

Tiny House ev modelleri 2008 yılında Amerika Birleşik Devletleri tarafından küresel ekonomiğe karşın özel olarak imal edilmiştir. Her boy ve ebat üzerinden imal edilen bu özel yapı modeli sizlere pozitif bir yaşam sunacaktır. Bu kapsamda dilediğiniz renk tonundan Tiny House ev modeli tercih edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“Büyük özgürlüğe sahip küçük evler”

O2 Karavan belgeli Tiny House

Sizin için bugün iyi bir başlangıç yapabileceğinizi düşündüğümüz modellerimizden birine sahip olabilirsiniz. Kişisel taleplerinize göre iç tasarımını gerçekleştirerek doğadaki yerinizi almanıza yardımcı olabiliriz.

Son Yorumlar