trende

02 Römork Fiyatı

02 Römork Fiyatı

O2 Römork Fiyatı

Nedir bu o2 römork diye akıllarda deli sorular geliyor insanın, en azından bazılarımızın. O2 römork ekonomik sıkıntılar çeken bazı ülkelerde kendi evini satın alamayan veya fiyatları oldukça yüksek olan müstakil ev için ödeme yapamayan kesimlerin kendilerine ait bir evim olsun projesi ile yola çıkılan ancak imar kanunu ve belediyenin yapı yapmaya müsade etmediği yerlerde taşınabilir ev yapmak umudu römork üzerine yapılan yeni bir ev projedir.

Ne Tip Römork Almalısınız?

Kendi evini inşa etmek ve sorunsuz doğa ile iç içe yaşamak isteyen herkesi ilgilendiren ilerleyen süreçlerde başınızı ağrıtmayacak bir tipde römork almanız önem arz etmektedir. Mobil ve taşınabilir bir römork almak için ruhsat ve plakası mutlaka olmalıdır.

Her Tekerlekli Römork Yasalmıdır?

Bu sorunun cevabı tabi ki; hayır olacaktır. Her tekerlek takılan römork yasal değildir. Yasal bir ürün olabilmesi için trafik ve karayolları kanununa uygun şartlarda üretilmesi gerekmektedir. Noterden alacağınız ruhsat ve şoförler odasından çıkaracağınız römorkunuza özel plaka ile beraber yasal bir römork olacaktır.

O2 Tip Onaylı ve Belgeli Römorklar Nedir?

Üretim tiplerine göre değişiklik göstermektedir. Onay tipleri O2-O3 veya O4 gibi veya O1 gibi kullanım amaçlarına uygun olarak TSE’den alınan onaylar sonrasında üretimine izin verilen tip onaylı belgelerdir. Bu belgelerin tiplerine göre römorkların üzerine ev veya yapı yapılmasına müsade edilir, bazı römorkların üzerine yapı yapmaya müsaade edilmez bu açıkça ruhsatınızda belirtilir.

 

O2 Tip Onay Belgeli Römork satın almak için tıklayın.

https://www.gorgorhouse.com/tiny-house-romork-fiyati/ 

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Ogün dedi ki:

    Tınyhaıs romörk Karkas hakkkında bilgi almak istiyorum
    5416774565